سریع و خشمگین با حضور برادران Paul Walker

سریع و خشمگین با حضور برادران Paul Walker
سانحه ی رانندگی که برای والکر رخ داد آن قدر تکان دهنده بود که بسیاری از اتفاقات رو تحت الشعاع قرار داد.یک نکته ی جالب که میخواهیم به آن اشاره کنیم این است که شباهت برادران والکر و استفاده از آنها باعث شد که صحنه های والکر از سریع و خشمگین 7 حذف نشود.

به گزارش فیلم نت، بعد از سانحه ایی که برای Paul Walker رخ داد، خیلی ها غمگین شدند .طرفدارانش ، دوستانش و …. که قطعا این ناراحتی برای خانواده ی او بسیار بیشتر بود. اما این حادثه تبعات دیگرهم داشت و یکی از آن تبعات این بود که حضور والکر در فیلم سریع و خشمگین باعث شدخیلی ها به فکر توقف این فیلم یا حذف نقش والکر بیافتند. اما  خبر جالبی بر روی خبر گزاری ها قرار گرفت و آن هم این مطلب بود که قرار شد یکی از برادران والکر نقش او را جلو ببرد.

paul-walker1

والکر دو برادر دارد به نامهای Caleb و Cody.حالا برای آنها این فرصت فراهم شده بود تا شاید به خاطر شباهت به برادرشان،بتوانند یک مسیر طولانی را یک شبه بروند. Vin Diesel یکی از بازیگران شاخص و سرشناس سری فیلمهای سریع و خشمگین عکسی را در صفحه اجتماعی خودش منتشر کرد که برادران والکر در این تصویر دیده میشدند.انصافا شباهت آن قدری بود که بتوانند در حد قابل قبولی نقش والکر را اجرا کنند.

Paul-Walker-Brothers-Fast-Furious-7-550x346

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *