ستاره های هالیوودی که در کمال تعجب،تاکنون اسکار نگرفته اند

ستاره های هالیوودی که در کمال تعجب،تاکنون اسکار نگرفته اند
لیست تعدادی از فوق ستاره های هالیوود را تهیه کرده ایم که با تمام موفقیتهایی که بدست آورده اند، هنوز جای تندیس اسکار را در ویترین افتخاراتشان خالی است.

به گزارش فیلم نت نیوز،  بازیگرانی از هالیوود هستند که با توجه به فوق ستاره بودن و کسب موفقیتهای متعدد و بزرگ، هنوز نتوانستند معتبرترین جایزه ی سینمایی جهان یعنی اسکار را از آن خود کنند. نامهایی که در این لیست حضور دارند، آن قدر نامهای شناخته شده ای هستند که در وهله ی اول واقعا باور کردن این موضوع برایمان سخت است که ویترین افتخاراتشان خالی از تندیس اسکار است. لیست فوق ستاره های هالیوودی که در کمال تعجب،تاکنون اسکار نگرفته اند ، به شرح زیر است :

Harrison Ford

هریسون فورد با تمام شهرت و بزرگی که در سینمای هالیوود دارد، تا کنون برنده ی اسکار نشده است و فقط یکبار نامزد دریافت اسکار شده است. او برای فیلم Witness که تولید سال 1985 بود، نامزد دریافت اسکار شده بود که به این مهم نائل نیامد. اما نکته عجیب آن است که این بازیگر مهم در سینمای هالیوود برای فیلمهای ماندگار مثل ایندیانا جونز یا جنگ ستارگان نتوانست برنده ی تندیس اسکار شود.

harrison-ford

Samuel L. Jackson

این بازیگر بلند قامت و سیاه پوست، سالیان طولانی است که در هالیوود حضور ممتد دارد اما هنوز نتوانسته تندیس اسکار را به خانه ببرد. برای مراسم اسکار 2016 خیلی ها معتقد بودند که او بخاطر حضور موفق در فیلم The Hateful Eight شانس خوبی برای دریافت اسکار داشت اما همانطور که علاقمندان به سینما می دانند ، برای مراسم اسکار 2016 هیچ فرد سیاه پوستی در هیچ رشته ای نامزد دریافت اسکار نشد. البته در کارنامه ی کاری او فیلم فوق العاده مهم و مشهور Pulpfiction ساخته ی تارانتینو هم وجود دارد که او به خاطر آن فیلم هم جایزه ی اسکار را نگرفت.

samuel-l-jackson

Richard Gere

 او هم جزو بازیگران با سابقه ی هالیوود است که تا کنون حتی نامزد دریافت اسکار هم نشده است. هر چند برای فیلم Chicago برنده ی جایزه ی گلدن گلوب شده است.

richard-gere

Sylvester Stallone

او امسال ( 2016 ) برای حضور در فیلم Creed نامزد دریافت اسکار بهترین نقش مکمل مرد شده است و باید دید که آیا برای اولین بار موفق به دریافت این جایزه ی مهم می شود یا نه. فیلم Creed هفتمین فیلمی است که با حضور و محوریت شخصیتی به نام راکی بالبوا ساخته شده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا بالاخره شخصیت راکی برای سیلوستر استالونه، اسکار را به ارمغان می آورد؟

Sylvester_Stallone-1

Leonardo Dicaprio

فیلم The Revenant بیش از همیشه او را به دریافت اسکار نزدیک کرده است. او با احتساب نامزدی امسالش، تا کنون 6 بار نامزد دریافت اسکار شده است که هر بار به شکلی دستش از این جایزه دور مانده است.وقتی نگاهی به کارنامه ی کاری او می اندازیم، به اندازه ی کافی کارهای شاخص دارد. کارهایی از قبیل  Wolf of Wall Street، The Aviator ، Titanic و …. اما این همه کارهای ماندگار هم نتوانسته اند برای او راهی باشند تا به تندیس اسکار برسد.

leonardo-dicaprio

Tom Cruise

حضور تمام عیار او در عرصه های مختلف سینما، هنوز کمکی به او نکرده تا تندیس اسکار را به خانه ببرد. او را در زمینه های بازیگری ، تهیه کنندگی و … دیده ایم ، اما با این همه تلاش و این تعداد حضور مستمر در سینما فعلا خبری از دریافت جایزه ی اسکار توسط او نبوده است.

TomCruise

Johnny Depp

این ستاره 52 ساله ی سینمای هالیوود، تا کنون سه بار نامزد دریافت جایزه ی اسکار شده است، اما هنوز موفق به دریافت آن نشده است. جانی دپ که به بازیگر هزار چهره ی هالیوود شناخته می شود و تواناییهایش را به رخ همگان کشیده است، هنوز تندیس اسکار را در دستان خودش ندیده است.

johnny-depp

John Travolta

جان تراولتا بازیگر توانایی است. او هم می تواند بازی کند و هم توانایی خوانندگی دارد. البته همواره کارهای جالب و با مزه ای که از او در مراسم اسکار سر زده است، در اذهان علاقمندان به او باقی مانده است، اما تا کنون نتوانسته است که جایزه ی اسکار را بدست بیاورد. او فیلمهای دوست داشتنی و ماندگاری در کارنامه ی خودش دارد. مثل فیلم Face/off یا Pulpfiction.

John-Travolta

Brad Pitt

برد پیت خیلی مشهور است. چه از لحاظ شیک پوشی و چه از لحاظ هنر بازیگری و توانایی هایش در سینما. شاید اگر هر کسی در جایگاه کنونی او بود،این سوال برایش پیش می آمد که آیا باز هم انگیزه ای برای تلاش کردن به منظور رسیدن به اسکار، باقی می ماند؟ رفته رفته هر چه به سن او اضافه می شود، گزینه هایی هم که برای بازی مقابل اوست متفاوت خواهد بود و با توجه به کمتر شدن طراوت جوانی ، هنر بازیگری اش باید بیشتر نمود پیدا کند تا رای دهندگان در مراسم اسکار را بیش از پیش متقاعد کند که او را لایق دریافت جایزه ی اسکار بدانند. باید منتظر ماند و دید که آیا بالاخره روزی فرا می رسد که تندیس اسکار را در دستان او ببینیم؟

brad-pitt

Will Smith

برای اسکار 2016 که مانند دیگر گزینه های سیاه پوست، در میان نامزدهای دریافت اسکار جای نگرفت. این هنرپیشه ی مشهور هالیوودی که در زمینه ی خوانندگی هم شهرت بالایی دارد و طرفداران خاص خودش را دارد. خود او و همسرش از نبودن بین نامزدهای اسکار بسیار نارحت بودن که حتی گفتند به نشانه ی اعتراض در این مراسم شرکت نخواهند کرد. پس باید منتظر ماند و دید که آیا بالاخره روزی می رسد نام ویل اسمیت برای دریافت جایزه ی اسکار خوانده شود ؟

will-smith

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *