حواشی فیلم خدایان مصر

سازندگان فیلم خدایان مصر عذر خواهی کردند

سازندگان فیلم خدایان مصر عذر خواهی کردند
حواشی پیش بینی نشده برای فیلم سازها، در همه جای دنیا رخ می دهد.

به گزارش فیلم نت، در دنیای سینمای جهان، گاهی مسائلی پیش می آید که خارج از پیش بینی های معمول است و اگر واکنش به موقعی در مقابل این حواشی ناخواسته ، نشان داده نشود، گاهی مشکلات بزرگی پیش می آیند که بسیاری از مسائل را تحت الشعاع قرار خواهند داد.

یکی از حاشیه هایی که اخیرا به وجود آمده و اینبار گریبانگیر فیلم ” خدایان مصر” شده هم در نوع خودش جالب است. نبود نژادهای مختلف در بین بازیگران انتخاب شده برای این فیلم اکشن و تاریخی، جنجال آفرین شده است.
به نقل از آی سینما ، پرویاز کارگران و تهیه‌کننده استرالیایی که در مصر به دنیا آمده است، در بیانیه ای بخاطر نبود نژادهای گوناگون و عدم رعایت تنوع نژادی در گروه هنرپیشگان این فیلم رسما عذرخواهی کرد و افزود : پروسه ی انتخاب بازیگران هر فیلم، کار پیچیده ای است و باید در این مسیر با تنوع بیشتری، بازیگران مورد نظرمان را انتخاب می کردیم. من بخاطر عدم رعایت این مطلب و آزرده خاطر شدن عده ای، صمیمانه عذر می خواهم.

خدایان مصر  “Gods of Egypt” در ژانر اکشن و ماجرایی ساخته شده و با نقش آفرینی جرارد باتلر، برنتون توویتس، نیکلای کاستر-والدو، چادویک بوسمن، جفری راش، کورتنی ایتن و … از 26 فوریه 2016 در سینماهای کانادا و ایالات‌متحده به نمایش درمی‌آید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *