در پروژه‌ای به تهیه کنندگی آمازون

سارا پولسون در یک فیلم جنایی بازی می‌کند

سارا پولسون در یک فیلم جنایی بازی می‌کند
سارا پولسون، بازیگر سریال‌هایی مثل «داستان ترسناک آمریکایی»(American Horror Story) و «مردم علیه او. جی سیمپسون» که به تازگی موفق به کسب جایزه‌ی انجمن بازیگران شده بود، قرار است در اولین فیلم داستانی لیز گاربوس بازی کند.

فیلم‌نت نیوز؛ سارا پولسون که این سال‌ها بیشتر به خاطر بازی در سریال‌های تلویزیونی شناخته شده است، در یک درام جنایی درباره‌ی یک قاتل زنجیره‌ای بازی خواهد کرد. این فیلم که دختران گمشده (Lost Girls) نام دارد اولین فیلم داستانی لیز گاربوس، مستند ساز آمریکایی به حساب می‌آید. فیلمنامه‌ی آن را مایکل وروی براساس کتابی غیر داستانی نوشته‌ی رابرت کولکر نوشته است که در سال 2013 منتشر شد. این کتاب ماجرای واقعی یک مادر و جست و جوی او برای یافتن دخترش را روایت می‌کرد که در سال 2010 و در لانگ آیلند، جسد چهار دختر را یافته بود که به قتل رسیده بودند. این کتاب بعد از انتشارش بازخوردهای مثبت گسترده‌ای از سوی منتقدان کسب کرد. کوین مک کورمیک و دیوید کندی (Langley Park production ) از تهیه کننده‌های فیلم هستند و پاملا هرش سمت مدیر اجرایی تولید را بر عهده دارد.

سارا پولسون برای ایفای نقشش در سریال مردم علیه او. جی. سیمپسون: داستان جنای آمریکایی (The People vs. O.J.Simpson: American Crime Story) موفق به دریافت جایزه‌ی گولدن گلوب، امی و انجمن بازیگران شد و به نظر می‌رسد نقش‌های سینمایی‌اش روز به روز بیشتر شوند. او همچنین جزو بازیگران اصلی هشت یار اوشن (Ocean’s Eight) هم هست که نسخه‌ی زنانه‌ای است از فیلم‌های یازده یار اوشن و بازیگرانی چون ساندرا بولاک، ان هاتاوی و کیت بلنشت در آن حضور خواهند داشت.

لیز گاربوس پیش از این به خاطر دو مستند چه اتفاقی افتاد خانم سیمون؟ (?What Happened, Miss Simone) و مزرعه: ایالت آنگولای آمریکا (The Farm: Angola, USA) نامزد اسکار شده است.

منبع: variety

 

 

 

 

 

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *