ساخت انیمیشن Finding Dory توسط شرکت پیکسار

ساخت انیمیشن Finding Dory توسط شرکت پیکسار
نگاهی گذرا به انیمیشن Finding Dory اثری جدید از استودیو پیکسار که قرار است 2016 اکران شود.

به گزارش فیلم نت، سال 2003 بود که انیمیشن پرطرفدار شرکت پیکسار به نام ” Finding Nemo ” که در کشور ما با نام “در جستجوی نمو” شهرت پیدا کرد، اکران شد و بسیار هم مورد توجه قرار گرفت. شاید به خاطر داشته باشید که موضوع داستان این انیمیشن، تلاش یک دلقک ماهی برای یافتن فرزندش بود که در این مسیر اتفاقات جالبی برایش می افتاد. یکی از این اتفاقات جالب، آشنایی با یک ماهی فراموشکار به نام Dory بود . همراه شدن این دو ماهی و تلاششان برای رسیدن به هدف، که همان یافتن nemo بود، داستان بسیار محبوبی بین طرفداران این انیمیشن در سراسر جهان شد.

حالا بعد از حدود 12 سال شرکت پیکسار قصد دارد تا تولید انیمیشن دیگری را به سرانجام برساند که باز هم مربوط به محیط دریاست و اینبار تلاشها برای یافتن Dory خواهند بود. دست اندرکاران تولید این اثر، بر این باورند که با توجه به خصوصیتهای رفتاری Dory ، موقعیتهای طنز و بامزه ای به وجود خواهند آمد که در نوع خودشان جالب خواهند بود.

findingdorynemopixar

اطلاعات زیادی از اتفاقاتی که قرار است در قالب داستان Finding Dory رخ یدهد، در دست نیست و ظاهرا قرار است که با پایان یافتن کارهای فنی، در تابستان 2016 به اکران عمومی درآید. در ادامه آنونسی که از سوی تولیدکنندگان این انیمیشن منتشر شده است را ببینید:

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *