برایان سینگر داستان زندگی ستاره‌ی راک دنیا را می‌سازد

فردی مرکوری به روایت برایان سینگر در قاب سینما

فردی مرکوری به روایت برایان سینگر در قاب سینما
برایان سینگر، کارگردان مجموعه فیلم‌های «ایکس من» داستان زندگی ستاره‌ی پاپ دنیا، فردری مرکوری، را با نقش آفرینی «رامی مالک» جلوی دوربین می‌برد.

زندگی فردی مرکوری، بعد از حدود 25 سال انتظار بر پرده‌ی نقره‌ای نمایش داده خواهد شد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، برایان سینگر، کارگردان مجموعه فیلم‌های ایکس من (X-Men) تصمیم دارد فیلم حماسهٔ کولی (Bohemian Rhapsody) را از زندگی پر‌فراز و نشیب ستاره‌ی راک دنیا، فردی مرکوری، مقابل دوربین ببرد.

چالش مقابل سینگر بیش از تولید یک فیلم خوش‌ساخت، پیدا کردن بازیگر نقش ستاره‌ی راک «همه‌ی دوران‌ها» است. او برای ساخت این فیلم نه‌ تنها پاسخگوی اهالی سینما و اصحاب رسانه خواهد بود، که طرفداران اسطوره‌ی راک «کویین» هم منتظر دیدن داستان زندگی خواننده‌ی افسانه‌ای خود هستند.
رامی مالک، بازیگر سینما و سریال‌های تلویزیونی، گزینه‌ی اول سازندگان فیلم «حماسهٔ کولی» است. مالک بازیگر مصری-آمریکایی هالیوود است و بیشتر شهرتش برای بازی در سریال آقای ربات (Mr. Robot) است.
برایان سینگر که با فیلم‌های مظنونین همیشگی (The Usual Suspects) در سینمای هالیوود شناخته شده است با همراهی گروه راک «کویین» در سمت تهیه‌کنندهاین فیلم را تولید خواهد کرد.  موسیقی متن این فیلم هم بر عهده‌ی گروه راک «کویین» است  تا داستان زندگی ستاره‌ی گروه‌شان به خوبی هر چه تمام‌تر ساخته و پرداخته شود.
نام فیلم برگرفته از نام تک‌آهنگی از گروه کوئین است که فردریک مرکوری در سال 1975 آن را نوشت. فرخ بلسارا، در سال ۱۹۴۶ در منطقه‌ی زنگبار آفریقا متولد شد و بعد از دوره‌ای پر فراز و نشیب به مدرسه‌ی شبانه‌ی روزی در بمبئی رفت. در همان دوران مدرسه بود که نام «فردی» را برای خود انتخاب کرد. او توانایی غیرطبیعی در نواختن موسیقی داشت که در لحظه می‌شنید و در سن 24 سالگی در کنار راجرواتر به نواختن درامز مشغول بود تا اینکه تصمیم گرفت گروهی مستقل به نام «کویین» تشکیل دهد و نام خانوادگی خود را به کرموری تغییر داد.
«حماسهٔ کولی» در کشور انگلستان فیلم‌برداری می‌شود و مراحل پس از تولید آن در آمریکا از سرگرفته می‌شود. «حماسه‌ی کولی» قرار است برای اکران در تاریخ 25 دسامبر 2018 (4 دی) آماده شود.

 

منبع: Deadline

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *