خوزه پادیلا فیلمی درباره‌ی حقوق شهروندی می‌سازد

راسل کرو و دیوید اویلو به «کمان عدالت» پیوستند

راسل کرو و دیوید اویلو به «کمان عدالت» پیوستند
درام اجتماعی «کمان عدالت»، به کارگردانی خوزه پادیلا، داستان ایستادگی یک شهروند رنگین‌پوست رودرروی هیات منصفه‌ی دادگاهی است که اعضای آن را سفید‌پوست‌های نژادپرست تشکیل می‌دهند.

 فیلم‌نت نیوز: فیلم کمان عدالت، با سرمایه گذاری کمپانی مارک جوردن ساخته می‌شود و راسل کرو و دیوید ایلوو  قرار است جلوی دوربین کارگردان برزیلی، خوزه پادیلا بروند.

 داستان فیلم برگرفته از کتابی به همین نام به قلم کوین بویلی است. بویلی این کتاب را در سال 2004 منتشر کرد و در آن به واکاوی پرونده‌ی دادگاهی پرداخت که در دهه‌ی 1920 برای دکتر اوسیان سویت برگزار شد و در نتیجه‌ی آن دکتر سویت و خانواده‌اش به دلیل دفاع از ملک شخصی خود در محله‌ی سفید‌پوستان، ابتدا محکوم و بعد از تلاش‌های سازمان‌های مدافع حقوق رنگین‌پوستان سرانجام تبرئه شدند.

دیوید اویلو، بازیگر انگلیسی تبار تئاتر، در کمان عدالت نقش دکتر سویت را بازی‌ خواهد کرد و در کنار او، گلادیاتور سینمای هالیوود، راسل کرو قرار دارد که در نقش وکیل به‌نام آن سال‌ها، کلارنس دارو جلوی دوربین خواهد رفت.

هر دو هنرپیشه‌ی اصلی این فیلم در حال حاضر مشغول ایفای نقش در پروژه‌های مختلفی هستند و به گفته‌ی کمپانی سازنده، بعد از اتمام کار این دو هنرپیشه، فیلم‌برداری پروژه‌ آغاز می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *