گزارش باکس آفیس هفتگی

«دیو و دلبر» برای دومین هفته صدرنشین ماند

«دیو و دلبر» برای دومین هفته صدرنشین ماند
«دیو و دلبر»( Beauty and the Beast) با بازی اما واتسون که تازه‌ترین اقدام دیزنی برای بازسازی انیمیشن‌های کلاسیکش است موفق شد در دومین هفته‌ی اکرانش هم فروش قابل توجهی را رقم بزند.

فیلم‌نت نیوز؛ دیو و دلبر  جدیدترین محصول والت دیزنی در هفته‌ی دوم هم فروش چشمگیری داشت و موفق شد با فروش 88/3 میلیون دلار مجموع فروش خود را به رقم 315 میلیون دلار برساند. این فیلم در اکران‌های جهانی نیز همچنان می‌تازد و این هفته توانسته است مجموع فروش بین‌المللی‌اش را به 119/2 میلیون دلار برساند.

در رتبه‌ی دوم فروش هفتگی،‌ فیلم پاور رنجرز (Power Rangers) قرار دارد که با اکران در 3693 سالن سینما توانست در اولین هفته‌ی اکرانش به فروشی معادل 40/5 میلیون دلار دست یابد. فروش جهانی این فیلم در 62 کشور 18/7 میلیون دلار بوده است که در این بین اکرانش در مکزیک با 3 میلیون دلار، بیشترین فروش را داشته است.

کونگ: جزیره‌ی جمجمه (Kong: Skull Island) از کمپانی وارنر این هفته و با فروشی معادل 14/4 میلیون دلار در جایگاه سوم فروش هفتگی قرار گرفت و مجموع فروشش را به 133/5 میلیون دلار رساند. اکران کونگ از این هفته در چین هم آغاز شد و با فروش 72 میلیون دلاری‌ در این کشور، مجموع فروش جهانی این فیلم به رقم 258/6 میلیون دلار رسید.

در جایگاه چهارم فیلم زندگی (Life) با بازی جیک جیلنهال و رایان رینولدز قرار دارد که در اولین هفته‌ی اکرانش موفق شد تنها 12/6 میلیون دلار فروش داشته باشد. فروش جهانی این فیلم با اکران در 56 کشور معادل 16/1 میلیون دلار بوده است.

در رتبه‌ی پنجم اما فیلم لوگان (Logan) قرار دارد که با فروش 10 میلیون دلاری‌اش در این هفته توانست مجموع فروشش را به بیش از 200 میلیون دلار برساند. فروش جهانی لوگان در این هفته 12 میلیون دلار بود که مجموع فروش جهانی‌اش را به رقمی معادل 565/5 میلیون دلار می‌رساند.

منبع: boxofficemojo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *