جی. کی رولینگ خبر از بیشتر شدن سری فیلم‌های هری پاتر داد

دیوید ییتس هر پنج فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» را کارگردانی می‌کند

دیوید ییتس هر پنج فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» را کارگردانی می‌کند
با نزدیک‌تر شدن اکران سراسری قسمت اول «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» خبرهای جدید نشان می‌دهد که یک مجموعه‌ی پنج قسمتی از مجموعه‌ی هری پاتر به کارگردانی دیوید ییتس در راه است.

فیلم‌نت نیوز: جی.کی رولینگ در مصاحبه‌ای در شب فرش قرمز قسمت اول «جانوارن شگفت‌انگیز» (Fantastic beasts and where to find them) گفت: «ما در ابتدا اعلام کردیم سه گانه است تا به مردم بگوییم بیشتر از یک فیلم در دستور کارمان است. ولی بعد به این نتیجه رسیدم که باید این داستان را در پنج فیلم تعریف کنیم.» این مجموعه فیلم پنج تایی بازده‌ی نوزده ساله را در دنیای هری پاتر نشان می‌دهد و احتمالا بیش‌تر داستان حول رویارویی گلرت گریندل والد (با بازی جانی دپ) و آلبوس دامبلدور جوان خواهد بود. اما سوال اینجا است که چه تعداد از شخصیت‌های اصلی قسمت اول در تمام این پنج قسمت حضور خواهند داشت و آیا ادی ردمین قهرمان اصلی این مجموعه باقی خواهند ماند یا نه؟

پیش نمایش قسمت اول «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» این هفته بود و منتقدان بعد از تماشای آن نظرهای خود را منتشر کردند. مت گلدبرگ در کلایدر می‌نویسد: «با اینکه داستان اصلی «جانوران شگفت‌انگیز» درباره‌ی نیوت (ادری ردمین) و تلاشش برای بازیابی موجودات عجیبش است، می‌توان حداقل پنج خط داستان دیگر هم در فیلم پیدا کرد. کار رولینگ در به هم پیوستن این داستان‌ها تحسین برانگیز است.» اریک کُن هم در ایندی وایر نوشت: «پیش درآمد رولینگ بر دنیای هری پاتر نشان می‌دهد دنیایی که او خلق کرده به راحتی گسترده می‌شود. او از ادامه دادن داستان‌هایی که از قبل ساخته صرف نظر کرده و به جایش به درون گذشته‌ی آن پا گذاشته تا یک پیش درآمد هوشمندانه و جذاب بسازد. این کار هم حس و حال تازه‌ای به دنیای هری پاتر می‌دهد و هم به آن عمق بیشتری می‌بخشد.»

 

منبع: screenrant

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *