دو سال پیش از اکران قسمت دوم فیلم رکوردشکن جیمز کامرون

دیزنی از پارک «آواتار» رونمایی کرد

دیزنی از پارک «آواتار» رونمایی کرد
قسمت دوم «آواتار» سال 2018 اکران خواهد شد و طرفداران فیلم باید دو سال دیگر صبر کنند تا دوباره در دنیای شگفت‌انگیز «آواتار» غرق شوند اما استودیوی دیزنی برای این علاقمندان یک پارك جذاب طراحي كرده است.

 

فیلم‌‌نت نیوز: در‌حالی که  قسمت دوم فیلم  پرفروش «آواتار» سال 2018 اکران خواهد شد، دیزنی به تازگی اعلام کرده است که پارک «پندورا – دنیای آواتار» را به طور رسمی تابستان سال آینده بازگشاییمی‌کند وتصاویری از نماهای این پارک منتشر کرده است.

این پارک قرار است شامل بخش‌هایی مثل رستورانی با محیط جنگلی که در منوهایش غذاهایی با عناوین مربوط به آواتار وجود دارد، فروشگاهی برای خرید هدایا و اسباب‌بازی‌های موجودات و شخصیت‌های آواتار، شبیه‌سازی پرواز با «بنشی»‌ها – موجودات بالداری که در «آواتار» وسایل پروازی بودند -، گشت‌و‌گذار در جنگل‌های پندورا و گذر از رودخانه‌ها با قایق سواری باشد. هنوز بخش‌های زیادی از این پارک تفریحی نامکشوف باقی مانده و پیش‌بینی می‌شود بتواند مثل دیزنی‌لند بازدید‌کنندگان بسیاری را از سراسر جهان به سوی خود جلب کند.

«آواتار» که  سال 2009 اولین قسمتش اکران شد و با فروش خیره‌کننده‌اش – بیش از 2 میلیارد دلار در دنیا – موجی از فیلم‌های سه بعدی را بعد از خود در سینماها به راه انداخت، داستان «جیک سولی» یک سرباز مجروح ارتش را روایت می‌کرد که بعد از مرگ برادر دو قلویش به سیاره‌ی «پندورا» اعزام می‌شد تا به جای برادرش بتواند کنترل «آواتار» یا نمونه‌های شبیه‌سازی‌شده‌ی بومی آن سیاره را کنترل کند، تا در پروژه‌ی تحقیقاتی و پیدا کردن راهی مسالمت‌آمیز برای مذاکره با بومی‌ها مشارکت کند. اما با دخالت ارتش و سعی انسان‌ها در تصاحب منابع این سیاره، شرایط به هم می‌ریزد و جور دیگری رقم می‌خورد. برنامه‌هایی برای قسمت دوم و سوم و چهارم و حتی پنجم این فیلم هم چیده شده که هنوز جزئیات چندانی از آن‌ها به دست نیامده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *