کارگردان «فارست گامپ» تیم بازیگرانش را کامل می‌کند

دایان کروگر جلوی دوربین رابرت زمکیس

دایان کروگر جلوی دوربین رابرت زمکیس
دایان کروگر، بازیگر برنده‌‌ی نخل طلای بهترین بازیگر زن 2017 به فیلم رابرت زمکیس پیوست. زمکیس این فیلم را که هنوز عنوانی برای آن مشخص نشده، بر اساس مستندی جنجالی می‌سازد.

فیلم‌نت نیوز: رابرت زمکیس آخرین فیلمش را بر اساس مستند بحث برانگیز مارونکال محصول ۲۰۱۰ آمریکا می‌سازد. مستندی که دنیای عظیم اما مینیمال بیماری را که حافظه‌اش را از دست داده نشان می‌دهد.

کارگردان فارست گامپ که نویسندگی این پروژه را هم بر عهده دارد، در کنار پیش بردن مراحل پیش تولید، بازیگران فیلم را هم انتخاب می‌کند. دایان کروگر از جمله بازیگرانی است که به تازگی به این پروژه پیوسته است. این بازیگر آلمانی تبار حدود یک ماه پیش با کسب نخل طلای کن برای بهترین بازیگر زن در فیلم در محاق (In The Fade) در صفحه‌ی اول خبرهای سینمایی بود. کروگر در حالی قرارداد همکاری با زمکیس را امضا کرده که در سه پروژه ی دیگر هم ایفای نقش می‌کند.

دایان کروگر در این فیلم مقابل استیون کارل بازی خواهد کرد. کارل، صداپیشه‌ی انیمیشن من نفرت‌انگیز، در این فیلم قرار است نقش اصلی فیلم را بازی کند، نقش مارک هوگنکمپ که برای رهایی از یک فاجعه به دنیای خیالی خودش پناه می‌برد.

مارک هوگنکمپ، شخصیت محوری داستان، شخصی حقیقی است که به دنبال ضرب و شتم خیابانی در سال 2000، ۹ روز به کما می رود و ۴۰ روز در بیمارستان بستری می‌شود. در نهایت چیز زیادی از زندگی گذشته‌اش به خاطر ندارد. بعد از آن که دیگر هیچ کسی نمی‌تواند او را درمان کند، مارک به خانه‌اش بر‌می‌گردد و در حیاط پشتی، مدلی از شهری خیالی در بلژیک و در خلال جنگ جهانی دوم به نام مارونکال را می‌سازد. شهری که نامش ترکیبی از سه نام «مارک، وندی و کالین» است. مارک شهر را با عروسک‌هایی نمادین از خودش، اطرافیانش و کسانی که به او حمله کرده اند پر می‌کند و شروع به روایت داستانی برای خودش می‌کند.

داستان زندگی مارک دستمایه‌ی ساخت مستندی به نام مارونکال شد و این مستند توانست برنده‌ی جایزه‌ی منتقدان فیلم بوستون شود.

جنل مونی و لزلی من دو بازیگر دیگر هستند که به تازگی به این پروژه پیوسته‌اند اما هنوز جزئیات نقش آنها مشخص نیست.

کارگردان فارست گامپ و سه‌گانه بازگشت به آینده، همراه با کارولین تامپسون این فیلم‌نامه را نوشته و خودش در کنار یک تیم، تهیه‌کنندگی فیلم را هم بر عهده دارد.

 

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *