تیم بلیک‌ن لسون «دن‌کیشوت» می‌شود

«دن‌کیشوت راستین» ششمین دن کیشوت سینمایی

«دن‌کیشوت راستین» ششمین دن کیشوت سینمایی
فیلم «دن‌کیشوت راستین»، با اقتباس از رمان مشهور دن‌کیشوت به قلم سروانتس ساخته می‌شود. فیلم‌برداری این فیلم به کارگردانی کریس پُچ و بازی تیم بلیک‌نلسون، روز گذشته رسما کلید خورد.

فیلم‌نت نیوز، کریس پُچ، نویسنده و کارگردان هالیود، روز گذشته فیلم‌برداری فیلم دون کیشوت راستین را آغاز کرد. پوچ علاوه بر کارگردانی این فیلم با اقتباس از رمان کلاسیک دون کیشوت اثر مشهور سروانتس، نگارش فیلم‌نامه را هم به عهده داشته‌است.

تیم بلیک‌نلسون گزینه‌ی‌ اول سازندگان برای ایفای نقش دون‌کیشوت ‌است. او در حال حاضر فیلم کمدی کولوسال را بر پرده‌ی سینما دارد که تنها سه هفته از اکران آن می‌گذرد.

در کنار بلیک‌نلسون، بازیگر قدیمی و کهنه‌کار هالیود، جیکوب باتالون تازه وارد قرار دارد. او نقش سانچو، همسفر و شاگرد دون‌کیشوت را بازی می‌کند. باراتون در حال حاضر در نسخه‌ی آخر مرد عنکبوتی که در حال تولید است در کنار مرد عنکبوتی بازی می‌کند.

این نسخه‌ی مدرن از سفر دون‌کیشوت و همسفرش سانچو، ششمین فیلمی است که در هالیود با اقتباس از رمان دون‌کیشوت ساخته می‌شود. نسخه‌ی سال 1947 با یک جایزه‌ی به عنوان بهترین فیلم، تا به امروز موفق‌ترین  فیلم این لیست است.

روز گذشته فیلم‌برداری این پروژه به تهیه کنندگی دو کمپانی چارتوز فیلم و نیوترال گراند فیلم، در حومه‌ی شهر نیواورلئان، رسما آغاز شد.

علاوه بر این پروژه، کمپانی دیزنی هم در حال تولید فیلمی است به نام کسی که دون‌کیشوت را کشت. این فیلم به کارگردانی تری گیلام قرار است در سال 2018 اکران شود.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *