هاروی واینستین همیشه با من خوش رفتار بود

دفاع پنه لوپه کروز از تهیه‌کننده هالیوود در برابر اتهام جنسی

دفاع پنه لوپه کروز از تهیه‌کننده هالیوود در برابر اتهام جنسی
پنه لوپه کروز در مصاحبه‌ای از هاروی واینستین، تهیه‌کننده هالیوودی، دفاع کرد و گفت که از رفتار خشنونت‌آمیز او، تا زمانی که فاش شدند، چیزی نمی‌دانسته است.

به گزارش خبرنگار سینمای جهان فیلم‌نت نیوز، روز گذشته پنه لوپه کروز (Penelope Cruz) تصمیم گرفت در مصاحبه‌ای نسبت به اتهام‌های جنسی وارد شده به هاروی واینستین (Harvey Weinstein) تهیه‌کننده هالیوود، واکنش نشان دهد.

از اتهام‌های جنسی که به این تهیه‌کننده نسبت داده شده حدود یک سال می‌گذرد. پنه لوپه کروز بعد از این سکوت یکساله در این مصاحبه از همکاری‌اش با آقای واینستین گفت.

Penelope Cruz که در فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» (icky Cristina Barcelona) ساخته وودی آلن، با این تهیه‌کننده همکاری کرده بود کلماتش را در دفاع از او با دقت انتخاب کرد. او اظهار کرد که روابطش با این تهیه‌کننده همیشه در سطح حرفه‌ای بوده و همچنین اضافه کرد که هرگز در حضور او در موقعیت‌هایی که از طرف جنبش #من_هم عنوان می‌شود قرار نگرفته است.

پنه لوپه کروز درباره واینستین گفت:«هاروی انسان کاملی است. ما بحث‌های کاری زیادی داشتیم اما اتفاق‌های دیگر هرگز رخ نداد.»

در میان افرادی که به رفتار خشونت‌آمیز این تهیه‌کننده معترض بودند نام سلما هایک (Salma Hayek) نیز به چشم می‌خورد که دوست صمیمی پنه لوپه کروز است. بعد از ادعای هایک درباره رفتار خشونت‌آمیز واینستین، پنه لوپه اظهار کرد که شوکه شده است و گفت: «نمی‌توانم دوستم را سرزنش کنم که چرا در لحظه این ماجرا را به من نگفته است» و تاکید کرد که این تهیه‌کننده همیشه با احترام با او برخورد کرده و از این نوع رفتار او که در اکتبر 2017 فاش شده بی‌اطلاع بوده است.

لازم به یادآوری است که در سال 2008 زمانی که خانم کروز اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را برای فیلم «ویکی کریستینا بارسلونا» دریافت کرد، در سخنرانی‌اش از هاروی تشکر کرد.

هاروی واینستین پیرو اثبات اتهام‌های آزار جنسی از آکادمی علوم و هنرهای سینما، اسکار، اخراج شد و در مدت کوتاهی تعداد شاکیان او به 80 نفر رسید. گرچه او همه این اتهام‌ها را رد می‌کند اما پیگیری این اتهام‌ها منجر به راه‌اندازی کمپین #من_هم (me_too#) شد.

پریسا ایرانی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *