ابرقهرمان نامتعارف با سر و شكلي جديد به سینما بر می‌گردد

کارگردان «ددپول 2» مشخص شد

کارگردان «ددپول 2» مشخص شد
«ددپول» که با قسمت اولش و معرفی یک ابر قهرمان بذله‌گو و نیز شوخی‌هایی که با ژانر ابرقهرماني و سایر ابر قهرمان‌ها می‌کرد حسابی توجه مردم را به خود جلب کرده بود، در قسمت دوم قرار است باز هم تماشاگران را غافلگير كند.

فیلم‌نت نیوز: بعد از کناره گیری کارگردان قسمت اول «ددپول» یعنی تیم میلر از این فیلم، حالا اعلام شده که قرار است دیوید لیچ بر صندلی کارگردانی فیلم تکیه بزند. در هفته‌های گذشته خبرهایی مبنی بر اختلاف نظر رایان رینولدز و نویسنده‌های «ددپول» با تیم میلر منتشر شده بود. رینلودز و فیلمنامه‌نویسان فیلم (رِت ریز و پال ورنیک) در پی ساخت دنباله‌ای پر از شوخی‌های صریح و صحنه‌های اکشنی کمتر نسبت به قسمت اول بودند. تیم میلر اما به دنبال ساخت یک فیلم ابر قهرمانی با سبک و سیاق تعریف شده و پرخرج بود. حتی گزارش شده بود که او بودجه‌ای سه برابر فیلم اول تقاضا کرده است. همچنین خبر‌هایی مبنی بر اختلاف نظر میلر و رایان رینلودز بر سر انتخاب بازیگر یکی از نقش‌ها شنیده می‌شد که در نهایت به جدایی میلر از پروژه منتهی شد.

دیوید لیچ که کارگردان جدید «ددوپول 2» شده پیش از این هم تجربه‌ی کار با رینولدز را داشته است. او در فیلم «خاستگاه مردان ایکس: ولورین» که در آن رایان رینولدز یک ابرقهرمان متعارف بود، مسئول بدلکاران بوده است. لیچ کارش را از بدلکاری در سینما آغاز کرد و در دو دهه‌ی اخیر توانست به خوبی جایگاهش را ارتقا دهد. او در «باشگاه مشت‌زنی» بدلکار برد پیت بود و در فیلم‌هایی مانند «تیغ» و قسمت دوم و سوم «ماتریکس» هم کار کرده است. لیچ سپس در سال 2009 در تیم دوم کارگردانی فیلم «نینجای قاتل» مشغول به کار شد. نهایتا هم در سال 2014 فیلم «جان ویک» با بازی کیانو ریوز را به همراه چاد استالسکی که او هم قبلا از بدلکارها بود، کارگردانی کرد.

«ددپول» قسمت اولش سال گذشته اکران شد و فروش خوبی هم داشت. داستان این فیلم درباره‌ی مردی است که به سرطانی بدخیم مبتلا است و برای درمان خود را تحت آزمایش‌هایی عجیب و غریب قرار می‌دهد. این آزمایش‌ها باعث می‌شود مرد به قدرت‌های خارق‌العاده برسد، اما از این قدرت‌ها در مسیر صحیح استفاده نمی‌کند و برعکس همه‌ی ابرقهرمان‌ها تصمیم می‌گیرد به فکر انتقام شخصی بیفتد.

منبع: slashfilm

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *