دایناسور خوب انیمیشن جدید شرکت پیکسار

دایناسور خوب انیمیشن جدید شرکت پیکسار
مطلبی در مورد انیمیشن دایناسور خوب، که احتمالا جزو انیمیشنهای موفق خواهد بود.

به گزارش فیلم نت، انیمیشن جدید شرکت پیکسار با نام “دایناسور خوب” آماده ی نمایش شده است و ظاهرا قرار است در جشن شکرگزاری به سالنهای سینما بیاید. در این اثر به موضوع جالبی پرداخته شده است. داستان این انیمیشن بر رابطه ی یک پسر بچه با یک دایناسور استوار است. پس باید آماده ی سفر به دورانی بسیار قدیمی در این انیمیشن باشیم.

the-good-dinosaur

Peter Sohn که بعنوان کارگردان و یکی از نویسندگان این انیمیشن در این پروژه حضور داشته از انگیزه ی خودش برای ساخت این اثر و اینکه چرا به این داستان علاقمند شده، می گوید : من همیشه وقتی به موزه های مختلف می رفتم و با اسکلتهای عظیمی از دایناسورها روبرو می شدم، برایم جالب بود که حضور آنها را در حالی تصور کنم که زنده هستند و در اطراف ما انسانها راه می روند. اما یک حس خوب دیگری هم که داشتم این بود که این موجودات عظیم الجثه و عجیب میلیونها سال قبل روی کره ی زمین زندگی می کردند و چقدر دیدن آنها و ارتباط داشتن با آنها می توانست برای من جذاب باشد. در ادامه تصویری از Peter Sohn را می بینید:

Peter Sohn, voice of Scott "Squishy" Squibbles talks with press at Monsters University Long Lead Press Days. Pixar Animation Studios. Emeryville, California. April 9, 2013 (Photo by Jessica Brandi Lifland/Pixar)

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *