یک داستان معمایی از کارگردان « لا لا لند»

استودیو Oceanside Media فیلمنامه‌ای از دیمین شزل را می‌سازد

استودیو Oceanside Media فیلمنامه‌ای از دیمین شزل را می‌سازد
فیلمنامه‌ی تریلر معمایی «ادعا»(The Claim) نوشته‌ی دیمیشن شزل نویسنده و کارگردان «لا‌لا لند» که در 2010 در لیست سیاه بهترین فیلمنامه‌های ساخته نشده قرار داشت، سرانجام ساخته خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز: استودیوی Oceanside Media فیلمنامه‌ی تریلر و معمایی ادعا نوشته‌ی کارگردان و نویسنده‌ی اسکاری دیمین شزل را برای ساخت انتخاب کرده است. این فیلمنامه که در سال 2010 در لیست سیاه فیلمنامه‌های ساخته نشده قرار داشته است،‌ داستان پدر تنهایی را روایت می‌کند که در تلاش است بفهمد چه بر سر دختر ربوده‌ شده‌اش آمده، در حالی که همزمان با زوجی که ادعا می‌کنند بچه‌ی او مال آن‌هاست مقابله ‌می‌کند. دیمین شزل قرار نیست به عنوان کارگردان به پروژه ملحق شود.

مؤسس و مدیرعامل استودیو Oceanside اسکات کلایتون در کنار رایل لوین از استودیو Route One Entertainment تهیه کنندگی این فیلم را برعهده خواهد داشت. بودجه‌ی‌ فیلم هم تمام و کمال از سوی Motion Picture Capital تأمین خواهد شد و تولید آن طبق برنامه‌ریزی‌ها از همین امسال آغاز می‌شود. همچنین آن‌ها در حال مذاکره با یکی از پخش کننده‌های بزرگ آمریکایی هستند تا ادعا را در سال 2018 اکران کنند.

دیمین شزل امسال برای فیلم لا لا لند موفق شد اسکار بهترین کارگردانی را از آن خود کند. این فیلم جایزه‌ی بهترین بازیگر زن اصلی را هم برای اما استون به همراه داشت و توانست 4 اسکار دیگر هم به دست آورد. شزل قرار است بار دیگر با بازیگر دیگر لا لا لند یعنی رایان گاسلینگ همکاری کند و فیلم اولین انسان که درامی زندگی‌نامه‌ای است با محوریت شخصیت نیل آرمسترانگ را بسازد. این فیلم 12 اکتبر 2018 اکران خواهد شد.

اسکات کلایتون در بیانیه‌ای درباره‌ی ساخت فیلمنامه‌ی شزل گفت: « من خیلی خوشحالم که قرار است با Route One و  Motion Picture Capital همکاری کنم این پروژه‌ی شگفت‌انگیز از دیمین شزل را بسازم. شزل یک تریلر مسحور کننده و  پرتعلیق نوشته است که استعداد او را به عنوان یک فیلمنامه نویس با مهارت ثابت می‌کند. ما بی صبرانه منتظریم تا این فیلم درگیر کننده را برای مردم سراسر جهان به نمایش بگذاریم.»

منبع: thewrap

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *