فیلم جدید رابرت زمکیس نوامبر 2018 اکران خواهد شد

فیلم تازه خالق «فارست گامپ» مقابل دوربین

فیلم تازه خالق «فارست گامپ» مقابل دوربین
کمپانی یونیورسال تاریخ اکران فیلم تازه‌ی رابرت زمکیس، با بازی استیون کارل را که در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد اعلام کرد.

فیلم‌نت نیوز؛ فیلم آخر رابرت زمکیس که هنوز نام مشخصی ندارد برگرفته از مستند مارونکال محصول 2010 آمریکاست و فیلمبرداری آن قرار است در پاییز سال جاری میلادی آغاز شود.

این مستند روایت داستان زندگی مردی به نام مارک هوگنکمپ است که در سال 2000 توسط پنج نفر به سختی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد و به مدت 9 روز به کما می رود و 40 روز در بیمارستان بستری می‌شود. در نهایت چیز زیادی از زندگی گذشته‌اش به خاطر ندارد. بعد از آن که دیگر هیچ کسی نمی‌تواند او را درمان کند، مارک به خانه‌اش بر‌می‌گردد و در حیاط پشتی، مدلی از شهری خیالی در بلژیک و در خلال جنگ جهانی دوم به نام مارونکال را می‌سازد. شهری که نامش ترکیبی از سه نام «مارک، وندی و کالین» است. مارک شهر را با عروسک‌هایی نمادین از خودش، اطرافیانش و کسانی که به او حمله کرده اند پر می‌کند و شروع به روایت داستانی برای خودش می‌کند. تا این که خبر این موضوع به گالری هنر نیویورک و رسانه‌های جمعی می‌رسد.

استیون کارل صداپیشه‌ی انیمیشن من نفرت‌انگیز در این فیلم قرار است نقش اصلی فیلم را بازی کند که برای رهایی از یک فاجعه به دنیای خیالی خودش پناه می‌برد.

رابرت زمکیس کارگردان 64 ساله‌ی آمریکایی به همراه کارولین تامپسون این فیلم‌نامه را نوشته و خودش در کنار یک تیم، تهیه‌کنندگی فیلم را هم بر عهده دارد.

فارست گامپ، سه گانه بازگشت به آینده، دورافتاده و انیمیشن‌های قطار سریع السیر قطبی از مشهور‌ترین ساخته‌های رابرت رمکیس هستند.

منبع: Hollywood Reporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *