حواشی فیلم دنی بویل درباره استیو جابز

حواشی فیلم دنی بویل درباره استیو جابز
همیشه ساختن فیلم درباره ی افراد مشهور، که زندگی شان در دسترس همه هست،کار سختی بوده و معمولا با حواشی و بعضا اعتراضهایی هم همراه می شود.

به گزارش فیلم نت، اخیرا فیلمی در مورد استیو جابز، مالک فقید شرکت اپل به کارگردانی دنی بویل ساخته شده،که البته سر و صداهایی هم پیرامون این فیلم صورت گرفته است.بسیاری ازمردم که این فیلم رو تماشا کردند ، معتقدند که در فیلمهایی که در مورد اشخاص مشهور ساخته میشوند،میتوان برخی از وقایع را در فیلم دید که شاید خیلی با واقعیت تطابق ندارند، اما در این فیلم تعداد وقایعی که هیچ ارتباطی به واقعیت ندارند زیادتر از آن است که بتوان نادیده گرفت و از کنارش گذشت.

اما صحبتهای آرون سورکین Aaron Sorkin نویسنده ی این کار در پاسخ به این اشکالات هم جالب است. اومعتقد است که در ساخت این اثر بسیاری از اتفاقات را دراماتیزه کرده است. یعنی شاید عین این اتفاقات رخ نداده باشد، اما برای جذاب کردن روند داستانی فیلم و همچنین برای مشتاق کردن بیننده که فیلم را به صورت سینمایی دنبال کند، نیاز به اعمال برخی نظرات هست. و در پایان سورکین بیان میکند اضافه کردن برخی از مسائل و رعایت نشدن جزئیات در آن لزوما به معنای دروغ گفتن نیست و البته معتقد است که مردم به خاطر محصولات استیو جابز ارتباط عاطفی با او دارند و حالا همین احساسات روی برخی از تصمیماتشان تاثیر گذاشته است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *