خبرهای جدید از جدیدترین بازسازی دیزنی

حضور احتمالی بیانسه در بازسازی «شیر شاه»

حضور احتمالی بیانسه در بازسازی «شیر شاه»
ساخت نسخه‌ی فیلم زنده‌ی انیمیشن محبوب و بسیار موفق دیزنی «شیر شاه»(The Lion King) به سرعت در حال پیشروی است و به تازگی اعلام شده که بیانسه، خواننده‌ی مشهور و برنده‌ی 20 جایزه‌ی گرمی گزینه‌ی اول کارگردان این فیلم یعنی جان فاورو برای صداپیشگی نقش نالا است.

 

فیلم‌نت نیوز؛ ساخت نسخه‌ی فیلم زنده‌ی انیمیشن شیر شاه مدتی است به صورت رسمی به جریان افتاده است و حالا طبق شنیده‌ها، به نظر می‌رسد که جان فاوروی کارگردان برای صداپیشگی نقش نالا، بیانسه خواننده‌ی مشهور پاپ و آر اند بی را مد نظر دارد. بیانسه هنوز نظری در این باره منتشر نکرده است اما از آنجایی که بحث فقط سر صداپیشگی است، استودیو احتمالاً هرکاری لازم باشد می‌کند تا خودش را با برنامه‌های این خواننده تطبیق دهد و از حضورش استفاده کند.

در حال حاضر حضور دونالد گلاور برای صداپیشگی نقش سیمبا و جیمز ارل جونز برای نقش پدر او موفاسا قطعی شده است. جیمز ارل جونز در نسخه‌ی اولیه‌ی این انیمیشن هم صداپیشه‌ی پدر سیمبا بود. جان فاورو این فیلم را با فیلمنامه‌ای از جف ناتانسون کارگردانی می‌کند. ساخت شیر شاه با سرعت در حال پیگیری است و از سوی دیگر هم فاورو مشغول فراهم کردن مقدمات برای ساخت دنباله‌ی فیلم موفق قبلی‌اش کتاب جنگل(The Jungle Book) است که آن هم بازسازی انیمیشنی قدیمی از دیزنی بود.

شیر شاه اولین بار در سال 1994 اکران شد که با فروش جهانی 968/5 میلیون دلار، یکی از پرفروش‌ترین انیمیشن‌های تاریخ سینما به حساب می‌آید. دیزنی پیش از این با آلیس در سرزمین عجایب(Alice in Wonderland)،مالیفیسنت(Maleficent)، سیندرلا(Cinderella) و این اواخر دیو و دلبر(Beauty and the Beast) ‌تجربه‌های موفقی در بازسازی انیمیشن‌های محبوب قدیمی‌اش داشته است.

در صورت حضور بیانسه در بازسازی شیر شاه، این اولین بازی او بعد از صداپیشگی‌اش در انیمیشن حماسه(Epic) خواهد بود. از دیگر تجربه‌های بازیگری او می‌توان به فیلم موزیکال دختران رؤیایی(Dreamgirls) اشاره کرد که در سال 2006 ساخته شد.

منبع: slashfilm

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *