هالییود در خاورمیانه

جشنواره‌ی دوبی از ساموئل‌ال جکسون تقدیر می‌کند

جشنواره‌ی دوبی از ساموئل‌ال جکسون تقدیر می‌کند
ساموئل ال‌جکسون بازیگر مشهور آمریکایی که با بازی در فیلم‌هایی چون ،«هشت نفرت‌انگیز»،«داستان عامه‌پسند»«جانگو رها شده» به شهرت جهانی رسیده است در روزهای آینده برای حضور در جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم دبی به خاورمیانه می‌آید.

فیلم‌نت نیوز: روز گذشته سخنگوی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم دبی اعلام کرد جایزه‌ی یک عمر دست‌آورد هنری را به ساموئل ال جکسون اهدا خواهند کرد. ال جکسون با دریافت این جایزه به لیست هنرمندانی مانند عمر شریف، اولیور استون، تری ژیلیام و شاهرخ خان می‌پیوندد.
ساموئل ال‌جکسون برای شرکت در مراسم افتتاحیه روز هفتم دسامبر و سخنرانی روز نهم، به این کشور حاشیه‌ی خلیج فارس سفر خواهد. کرد.
ال جسکون درباره‌ی دریافت این جایزه گفت: «گرفتن این جایزه واقعا افتخار بزرگی است. بودن در جمع فیلم‌سازان در امارات فوق‌العاده است، منتظرم زودتر به آنجا بروم و با فیلم‌سازها ملاقات کنم و دوست‌های جدید پیدا کنم.»

سیزدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم دبی، هفتم دسامبر آغاز می‌شود و هشت روز ادامه خواهد داشت.

این جشنواره مطرح‌ترین رویداد سینمایی خاورمیانه است و علاوه بر ال‌جکسون مهمانان دیگری مانند آسف کاپادیا، برنده‌ی جایزه‌ی اسکار بهترین کارگردان، ویل پلوتر، ملانی گریفیت و اوا لانگریا در این مراسم حضور خواهند داشت.

منبع:Hollywood Reporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *