تیم داوری جشنواره‌ی کن تکمیل می‌شود

جسیکا چستین به جمع داوران کن پیوست

جسیکا چستین به جمع داوران کن پیوست
هنرپیشه‌ی محبوب و تهیه‌کننده‌ی چهل ساله‌ی آمریکایی در هفتادمین جشنواره‌ی بین‌المللی کن به عنوان داور به قضاورت فیلم‌ها خواهد پرداخت. جسیکا چستین سال پیش جشنواره فیلم کن را افتتاح کرده بود.

فیلم‌نت نیوز، دبیر جشنواره بین‌المللی کن، تیری فرمو، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که جسیکا چستین بازیگر و تهیه‌کننده‌ی هالیوودی، به جمع داوران این جشنواره پیوسته است.  فرمو همچنین اضافه کرد که در این جشنواره قرار است اعضایی که جزئی از تاریخ این جشنواره هستند یا به واسطه‌ی این جشنواره معرفی شده‌اند، درو هم جمع شوند. او از  اعضای دیگر هیات داوران به ریاست پدرو آلمادوار  نویسنده و کارگردان اسپانیایی؛ اسمی نیاورد و اعضای دیگر هیات داوران هنوز معرفی نشده‌اند.

جسیکا چستین تابه‌حال دو بار برای بازی در فیلم‌های خدمتکاران و سی دقیقه پس از نیمه شب نامزد جایزه اسکار شده است.  سی دقیقه پس از نیمه شب همچنین جایزه ‌بهترین بازیگر زن گلدن گلوب را برایش به دنبال داشت. اما ارتباط او با دنیای کن و شهرت جهانی‌اش از بازی در فیلم برنده‌ی نخل طلایی کن، درخت زندگی در سال 2011 رقم خورد.

بی‌قانون، ماما، در میان ستارگان، کوریولانوس، مریخی، قله‌ای به رنگ خون ویک سال بسیار خشن از دیگر فیلم‌های این بازیگر آمریکایی هستند.

هفتادمین جشنواره فیلم کن از تاریخ ۱۷ تا ۲۸ می (۲۸ اردیبهشت تا ۷ خرداد) در فرانسه برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *