جرج کلونی هم مغلوب پاندای کونگ فو کار شد

جرج کلونی هم مغلوب پاندای کونگ فو کار شد
فیلم «کونگ فو پاندا ۳» موفق شد تا در دومین هفته نمایشش در برابر فیلم جدید برادران کوئن با بازی جرج کلونی نیز راس جدول فروش را حفظ کند.

به گزارش فیلم نت نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر،  در حالی که فیلم جدید برادران کوئن با عنوان «درود بر سزار» با بازی جرج کلونی و جمعی از بازیگران صاحب نام از روز جمعه اکران خود را آغاز کرده، این انیمیشن «پاندای کونگ فو کار ۳» است که هنوز بیشترین مخاطب را به خود جذب کرده است. فیلم دیگری که نتوانست در برابر این فیلم قد علم کند «غرور و تعصب و زامبی‌ها» بود.

«پاندای کونگ فو کار ۳» برای دومین هفته متوالی در صدر جدول فروش نشست و ۲۱ میلیون دلار دیگر بر فروش ۶۹ میلیونی هفته پیش افزود.

این فیلم در چین هم خوب ظاهر شده و ۱۰۰ میلیون دلار فروش کرده است.

این در حالی است که «درود بر سزار» ساخته جدید برادران کوئن از محصولات کمپانی یونیورسال که درباره سیستم استودیوهای هالیوود است به عنوان فیلم تازه وارد، ۱۱.۴ میلیون دلار فروش کرد و فیلم دوم جدول فروش شد. جاش برولین، چنینگ تیتوم و اسکارلت جوهانسون دیگر بازیگران این فیلم هستند. این فیلم با هزینه ۲۲ میلیون دلاری تولید شده است. در هفته افتتاحیه این فیلم ۵۲ درصد تماشاگران آن را مردان تشکیل داده بودند و ۶۹ درصد تماشاگران آن بالای ۳۵ سال سن داشتند.

hail-ceaser-clooney-777x437

در مکان سوم و چهارم نیز دو فیلم مطرح «بازگشته» با بازی لئوناردو دی کاپریو با فروش ۷.۱ میلیون دلار و «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» با فروش ۶.۹ میلیون دلار جای داشتند. فیلم ایناریتو مجموع فروشش در آمریکا را به ۱۴۷.۹ میلیون دلار رساند و «جنگ ستارگان» ۹۰۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش کرده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *