جدیدترین تریلر Rogue One: A Star Wars Story منتشر شد + فیلم

جدیدترین تریلر Rogue One: A Star Wars Story منتشر شد + فیلم
تریلر فیلم امسال «جنگ ستارگان» منتشر شده است. این تریلر، حضور «دارث ویدر»‌ (Darth Vader) را در فیلم Rogue One: A Star Wars Story تایید می‌کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، فیلم Revenge of the Sith، یعنی قسمت سوم از مجموعه‌ی جنگ ستارگان، در سال ۲۰۰۵ عرضه شده و آخرین حضور دارث ویدر را به تصویر کشیده بود. با این حال، می‌دانیم که وقایع فیلم Rogue One درست قبل از قسمت چهارم جنگ ستارگان یعنی A New Hope روی می‌دهند؛ طوری که از نظر زمانی، دارث ویدر می‌تواند حضوری پررنگ در این فیلم داشته باشد.

داستان Rogue One زمانی اتفاق می‌افتد که ساخت Death Star شروع شده بود و دارث ویدر هم در امپراطوری، قدرت زیادی  داشت. زمان اتفاقات فیلم، به کارگردان Rogue One اجازه داده است تا فیلم‌اش را از نظر ظاهری، شبیه به قسمت اصلی جنگ ستارگان بسازد؛ طوری که «گرث ادواردز» (Gareth Edwards)، کارگردان Rogue One، فیلمی با سبک و سیاق دهه‌ی هفتادی ساخته است.

از همان ابتدایی که شایعه‌ی ساخت فیلم Rogue One به بیرون درز کرد، شنیده بودیم که قرار است دارث ویدر در این فیلم حضور داشته باشد. «جیمز ارل جونز»، صداپیشه‌ی دارث ویدر، دوباره نقش‌اش را در فیلم Rogue One به عنوان این ضدقهرمان ایفا خواهد کرد.

«فلیسیتی جونز» (Felicity Jones) و «دیگو لونا» (Diego Luna)، بازیگران اصلی فیلم Rogue One هستند.

فیلم Rogue One: A Star Wars Story قرار است در روز شانزدهم دسامبر سال جاری اکران شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *