مراسمی برای قدیمی‌ترین سریال‌های تلویزیون

برگزیدگان برنامه‌های روزانه‌ی تلویزیون امریکا اعلام شدند

برگزیدگان برنامه‌های روزانه‌ی تلویزیون امریکا اعلام شدند
44 امین دوره‌ی امی برگزار شد و طی آن سریال بیمارستان عمومی(General Hospital) به عنوان بهترین سریال درام و برنامه‌یEllen به مجری‌گری الن دجنرس به عنوان بهترین تاک شو آمریکا معرفی شدند.

فیلم‌نت نیوز؛ اسکات کلیفتون از سریال جسور و زیبا(The Bold and the Beautiful) که تا به حال 7000 قسمت از آن پخش شده است، جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد در سریال‌های درام را از آن خود کرد تا به این ترتیب اولین بازیگری شود که موفق شده است هر سه جایزه‌ی بازیگر جوان، بازگیر نقش مکمل و نقش اصلی را به دست آورد. در بخش بهترین بازیگر نقش اصلی زن در سریال‌های درام، جینا تاگنانی برای سریال جوان و بی‌قرار(The Young and the Restless) این جایزه را از آن خود کرد و جایزه‌ی بهتری بازیگر مکمل زن هم به کیت منسی برای روزهای زندگی ما(Days of Our Lives) رسید. جوان و بی‌قرار تا به حال 11000 قسمت پخش داشته و روزهای زندگی ما هم  با بیش از سیزده هزار قسمت رکورددار است. بهترین بازیگر مکمل مرد هم به استیو برتون برای جوان و بی‌قرار رسید.

بهترین تیم کارگردانی سریال‌های درام به سریال بیمارستان عمومی از شبکه‌ی ABC اهدا شد و جایزه‌ی بهترین بازیگر زن جوان هم به لکسی اینسورث برای همین سریال رسید.

 استیو هاروی که در مراسم اهدای جوایز هم حضور نداشت، موفق شد دو امی برای بهترین مجری برنامه‌ی مسابقه‌ای (عداوت خانوادگی) و بهترین مجری تاک شو را دریافت کند.

صبح بخیر آمریکا(Good Morning America) به عنوان بهترین برنامه‌ی صبحگاهی و دکتر آز(Dr. Oz) هم به عنوان بهترین تاک شوی آموزشی معرفی شد.

مراسم 20 امین دوره‌ی امی برنامه‌های روزانه‌ی تلویزیونی با اجرای ماریو لوپز و شریل آندروود در سالن پاسادنا سویک برگزار شد که به صورت زنده هم از فیسبوک و توییتر پخش گردید.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0
برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *