جایزه اسکار و جدیدترین اثر اسپیلبرگ

جایزه اسکار و جدیدترین اثر اسپیلبرگ
در این مطلب به ذکر مطالبی در مورد فیم " پل جاسوس ها" پرداخته ایم.

به گزارش فیلم نت، همه ساله وقتی به برگزاری مراسم اسکار نزدیک می شویم، تب دنبال کردن فیلمها و فروش آنها بسیار داغ می شود. این روزها باز هم صحبت از کارگردان کهنه کار و پر طرفدار سینمای جهان، استیون اسپیلبرگ است. آخرین ساخته ی او به نام Bridge of Spies این روزها فروش خوبی هم داشته است. ضمن اینکه در این کار باز هم شاهد همکاری اسپیلبرگ و تام هنکس هستنیم. دو نام بزرگ سینما که قبلا نیز همکاری هایی داشته اند.

Spielberg-tom-hanks

فیلم “پل چاسوس ها” داستان جالبی دارد. دولت آمریکا هواپیمایی را برای جاسوسی به کشور شوروی می فرستد که دست بر قضا این هواپیما در خاک شوروی سرنگون و خلبانش دستگیر می شود. در آن سوی قضیه، جاسوسی که اهل شوروی است در آمریکا دستگیر شده است اما یک وکیل خبره با بازی تام هنکس وکالتش را می پذیرد.داستان به گونه ایی پیش می رود که پیشنهاد معاوضه ی این دو جاسوس هم پیش می آید اما ….

Tom Hanks is Brooklyn lawyer James Donovan and Mark Rylance is Rudolf Abel, a Soviet spy arrested in the U.S. in the dramatic thriller BRIDGE OF SPIES, directed by Steven Spielberg.

با توجه به اینکه مدتی از شروع اکران این فیلم می گذرد و فیلمهای جدید هم که در راه هستند، پیش بینی شده که این فیلم رفته رفته از جدول پر فروشها خارج شود.البته کارشناسان معتقدند که این کار از آن دست عناوینی است که مورد علاقه ی مجموعه ی اسکار است و به احتمال فراوان در چند بخش نامزد دریافت اسکار خواهد شد.

در ادامه آنونس این فیلم را می توانید ببینید :

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *