پشت صحنه فیلم «شهر دروغ‌ها» صحنه درگیری عوامل

جانی دپ و دردسرهای تازه

جانی دپ و دردسرهای تازه
جانی دپ در پشت صحنه فیلم «شهر دروغ‌ها» با یکی از عوامل صحنه درگیر شده و این امر منجر به طرح شکایت علیه او و کارگردان فیلم شد. این درحالی است که فیلم‌برداری City of Lies همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار سینمای جهان فیلم‌نت نیوز، بازیگر محبوب و در عین حال جنجال آفرین هالیوود که روزهای فیلم‌برداری فیلم «شهر دروغ‌‌ها» (City of Lies) را سپری می‌کند باز هم اسباب دردسر عوامل فیلم شد.

جانی دپ در پشت صحنه این فیلم با یکی از عوامل بحث می‌کند و بعد از آن کار به درگیری فیزیکی کشیده می‌شود. این شخص که در این درگیری دوبار از جانی دپ مشت خورده بعد از اینکه اعلام کرد علیه او شکایت خواهد کرد، از این پروژه اخراج شد. او گفت مسئولان این پروژه بعد از این که او حاضر نشده از تصمیم خود درباره شکایت قانونی صرف‌نظر کند او را اخراج کرده‌اند.

مدیر صحنه این پروژه، گرک بوکز هفته گذشته شکایتی علیه برد فورمن، کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «شهر دروغ‌‌ها» به دادگاه فرستاد. او در این شکایت به اتفاقی اشاره کرده که در ماه آوریل 2017 رخ داده بود، زمانی که عوامل فیلم در محله‌های پایین شهر لوس‌آنجلس در هتلی مستقر بودند و روزهای فیلم‌برداری را سپری می‌کردند.

بوکز به کارگردان درباره مجوز‌های قانونی فیلم‌برداری در فضای باز هشدار داده بود اما فورمن او را مجبور کرده بود که برخلاف وظایفش با جانی دپ درباره پایان فیلم‌برداری صحبت کند. در همین راستا او مجبور می‌شود با جانی دپ که بر اثر مصرف الکل در حالت عادی نبوده بحث کند که منجر به درگیری می‌شود تا زمانی که محافظ‌های شخصی جانی دپ آن دو را از هم جدا می‌کنند. بروکز اظهار می‌کند که در آن حالت جانی دپ به او گفت: «در صورتی که تو هم مرا کتک بزنی به تو مبلغ صدهزار دلار می‌دهم.»

Johnny Depp در این فیلم به همراه فارست ویتاکر (Forest Whitaker) نقش دو کارآگاه را بازی می‌کنند که باید درباره قتل رپر مشهور آمریکایی، توپاک شکور، تحقیق کنند. پرونده‌ای که به یکی از مشکل‌ترین پرونده‌‌های حل‌ نشده پلیس لس‌آنجلس مشهور است و بعد از گذشت دو دهه همچنان باز مانده است.

فیلم «شهر دروغ‌ها» قرار است ۷ سپتامبر 208  (۱۶ شهریور) اکران عمومی خود را آغاز کند.

پریسا ایرانی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *