تماشای فیلم های جنایی در فیلم نت

تماشای فیلم های جنایی در فیلم نت
فیلم نت بسته ای از فیلمهای جنایی را به شما پیشنهاد می کند که دیدنشان خالی از لطف نیست.

به گزارش فیلم نت، یک بسته از فیلمهای جنایی برای علاقمندان به این گونه فیلمها در فیلم نت آماده شده است که میتوانید با کیفیت خوب خریداری کنید و از تماشای آنها لذت ببرید :

1- مرد نفوذی
عنوان اصلی: Inside Man | پس از آن‌که سرقت نبوغ‌آسای یک سارق بانک تبدیل به گروگان‌گیری می‌شود، یک کارآگاه پلیس و یک مسئول رده‌بالا وارد مذاکره‌یی پرمخاطره با سارق می‌شوند. بازیگران مطرح این فیلم عبارتنداز : جودی فاستر،دنزل واشنگتن،کلایو اوون و … کارگردان این فیلم :اسپایک لی است.

2 – وثیقه
2- عنوان اصلی: Collateral | راننده تاکسی گروگان قاتلی حرفه‌ای شده است. او باید برای نجات خود و آخرین قربانی راهی بیابد.بازیگران این فیلم عبارتند از : تام کروز،جادا پینکت اسمیت،جیمی فاکس و …. کارگردان این فیلم :مایکل مان است.

3- خلافکاران میامی
3- عنوان اصلی: Miami Vice | این فیلم که بر اساس سریال دهه‌ی 80 ساخته شده به زندگی دو کاراگاه خلافکار در میامی می‌پردازد، جایی که زندگی شخصی و حرفه‌ای آن‌ها به شکل خطرناکی در هم می‌تند. بازیگران فیلم عبارتند از : جیمی فاکس،کالین فرل،لی گانگ و … کارگردانی این کار بر عهده ی مایکل مان است.

4 – زودیاک
4- عنوان اصلی: Zodiac | کاریکاتوریستی اهل سان‌فرانسیسکو به‌خاطر استعدادش در کشف رموز خط درگیر پرونده قتل زنجیره‌یی به نام «زودیاک» می‌شود. بازیگران این فیلم عبارتند از : جیک گایلنهال،رابرت دونی جونیور،مارک رافلو و …. کارگردانی این فیلم بر عهده ی دیوید فینچر است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *