اسطوره‌های هالیوودی در کنار هم

تام هنکس و مریل استریپ در فیلمی از استیون اسپیلبرگ

تام هنکس و مریل استریپ در فیلمی از استیون اسپیلبرگ
تام هنکس و مریل استریپ قرار است در فیلم «پُست»(Post) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ بازی کنند تا به این ترتیب یکی از جذابترین ترکیب‌های سینمایی رقم بخورد.

فیلم‌نت نیوز: معمولاً خیلی سخت است که ماه‌ها و حتی سال‌ها قبل از زمان اسکار، درباره‌ی نامزدها و برندگان پیشبینی کرد. همین امسال هم، تا شش ماه قبل کسی نمی‌توانست حدس بزند که مهتاب (Moonlight) بتواند جایزه‌ی بهترین فیلم را از آن خود کند. اما مؤلفه‌هایی در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ پُست وجود دارد که از همین الان و قبل از ساخته شدنش می‌توان حضورش در اسکار را پیشبینی کرد. در این فیلم تام هنکس و مریل استریپ قرار است برای اولین بار در کنار هم حضور پیدا کنند، و ظاهر شدن این دو بازیگر بزرگ هالیوود در فیلمی از استیون اسپیلبرگ، اتفاقی نیست که همیشه بیفتد، و اعضای آکادمی هم قاعدتاً نخواهند توانست از آن چشم‌پوشی کنند.

اما علاوه بر حضور این سه نفر، پست به دلیل داستانی هم که دارد از فیلم‌های مطرح آینده خواهد بود چرا که این فیلم با مسائل جدی و سنگینی سر و کار دارد و قرار است در آن به نقش واشنگتن پست در انتشار تحقیقات مربوط به نقش آمریکا در جنگ ویتنام پرداخته شود. پست روایتگر تلاش‌های سردبیر واشنگتن پست بن بردلی ( با بازی تام هنکس) و ناشر آن کی گراهام (با بازی مریل استریپ) است. کسانی که با دفتر ریاست جمهوری نیکسون جنگیدند تا بتوانند اسناد پنتاگون را منتشر کنند. فیلمنامه‌ی این فیلم را لیز هانا نوشته است و ایمی پاسکال به همراه استیون اسپیلبرگ از تهیه کننده‌های آن خواهند بود.

پست پنجمین همکاری اسپیلبرگ و تام هنکس بعد از فیلم‌های نجات سرباز رایان(Saving Private Ryan)، اگه می‌تونی منو بگیر(Catch Me If You Can)، ترمینال(The Terminal) و پل جاسوس‌ها(Bridge Of Spies) به حساب می‌آید. اما مریل استریپ تا کنون به جز نقش کوتاهی که در هوش مصنوعی(A.I. Artificial Intelligence) داشت در فیلم دیگری از اسپیلبرگ ظاهر نشده است.

منبع: cinemablend

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *