بازیگرهای بازسازی «شیرشاه»‌کامل‌تر می‌شوند

بیلی ایکنر و سث روگن در نقش تیمون و پومبا

بیلی ایکنر و سث روگن در نقش تیمون و پومبا
بعد از انتخاب دونالد گلاور برای صداپیشگی سیمبا و بازگشت جیمز ارل‌جونز برای نقش موفاسا در بازسازی «شیرشاه» حالا صداپیشه‌ی دو تا از معروفترین کاراکترهای این انیمیشن مشخص شدند.

فیلم‌نت نیوز؛ روز گذشته والت دیزنی تاریخ اکران تعدادی از فیلم‌هایش را در چند سال آینده مشخص کرد که در بینشان بازسازی فیلم زنده‌ی انیمیشن شیر شاه هم به چشم می‌خورد.  جان فاورو بعد از اینکه سال گذشته با ساخت بازسازی کتاب جنگل تجربه‌ی بسیار موفقی را از سر گذراند، بازسازی شیر شاه را هم کارگردانی می‌کند که در آن دونالد گلاور جای کاراکتر سیمبا صحبت می‌کند و جیمز ارل جونز هم مانند نسخه‌ی کلاسیک و انیمیشن شیر شاه، صداپیشه‌ی موفاسا پدر سیمبا است. علاوه بر این دو، صحبت‌هایی هم با بیانسه برای صداپیشگی نالا شده است که هنوز به طور قطعی تأیید نشده است. اما حالا صداپیشه‌ی دو تن از مهم‌ترین کاراکترهای شیرشاه مشخص شده است: تیمون و پومبا، دوستان سرخوش و بامزه‌ی سیمبا. دو کاراکتری که بدون شک دو تا از جذابترین و محبوبترین شخصیت‌های شیر شاه به حساب می‌آیند. در نسخه‌ی انیمیشن دو بعدی این فیلم که در سال 1994 به نمایش در آمد، نیتن لین و ارنی سابلا صداپیشه‌ی تیمون و پومبا بودند. ولی در نسخه‌ی بازسازی شده و فیلم زنده‌ی آن، بیلی ایکنر و سث روگن ایفاگر نقششاه خواهند بود.

پیدا کردن بازیگران مناسب برای این دو کاراکتر شاید حتی از صداپیشه‌ی سیمبا هم سخت تر بوده است. تیمون و پومبا به یادماندنی ترین کاراکترهای شیر شاه هستند که همه آن دو را به خاطر آهنگ معروفشان «هاکونا ماتاتا» می‌شناسند. آهنگی شاد و سرزنده که معنی کلی‌اش «نگران چیزی نباش» است.

هنوز به طور قطع مشخص نشده است که آیا این بازسازی همچون نسخه‌ی اصلی موزیکال خواهد بود یا نه. ولی از آنجایی که فیلم دیو و دلبر همچون انیمیشنش موزیکال ساخته شد، بعید نیست که این بار هم مؤلفه‌های نسخه‌ی اصلی را تکرار کنند. مخصوصاً که خواننده‌ی با استعدادی مثل دونالد گلاور در نقش سیمبا حضور دارد و احتمال صداپیشگی بیانسه هم می‌رود.گ

حالا اما سؤال مهمی که باقی می‌ماند، این است که فاورو برای نقش اسکار، عموی شیطان‌صفت سیمبا و ضد قهرمان داستان، چه کسی را انتخاب خواهد کرد.

منبع: slashfilm

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *