گزارش باکس آفیس هفتگی

«بچه رئیس» برای هفته‌ی دوم هم صدرنشین ماند

«بچه رئیس» برای هفته‌ی دوم هم صدرنشین ماند
انیمیشن «بچه رئیس»( The Boss Baby) بعد از گذشت دو هفته از شروع اکرانش همچنان موفق شد جایگاه نخست فروش هفتگی را حفظ کند.

انیمیشن بچه رئیس این هفته و با فروش 26/3 میلیون دلار توانست بار دیگر رتبه‌ی اول فروش هفتگی را از آن خود کند و مجموع فروشش را بعد از ده روز اکران نزدیک به 90 میلیون دلار برساند. در گیشه‌های بین‌المللی هم این هفته 37/5 میلیون دلار از اکران در 46 کشور به فروش این انیمیشن اضافه شده است تا به این ترتیب مجموع فروش جهانی بچه رئیس به رقمی معادل 110/4 میلیون دلار برسد.

در جایگاه دوم همچنان دیو و دلبر(Beauty and the Beast) از دیزنی قرار دارد که این هفته موفق شد فروشی معادل 25 میلیون دلار داشته باشد و مجموع فروش داخلی‌اش را به رقم 430 میلیون دلار برساند. اما در گیشه‌های بین المللی، این فیلم توانست 36/1 میلیون دلار به فروشش اضافه کند و مجموع فروش جهانی‌اش را به 975 میلیون دلار برساند. این هفته اکران این فیلم در کشوری جدید آغاز نشد و قرار هم نیست تا 21 ام آوریل که اکرانش را در ژاپن آغاز خواهد کرد، اکران جدیدی در کشوری جدید داشته باشد. اما تا آن زمان به احتمال زیاد خواهد توانست مجموع فروش جهانی‌اش را به رقم 1 میلیارد دلار برساند.

 در جایگاه سوم انیمیشن اسمورف‌ها: دهکده‌ی گمشده(Smurfs: The Lost Village) که اکرانش از این هفته آغاز شده است. این انیمیشن موفق شد فروش داخلی‌اش را به 14 میلیون دلار برساند. در گیشه‌های جهانی هم با اکران در 58 کشور، فروش این انیمیشن به رقم 42/1 میلیون دلار رسید.

فیلم دیگری که از این هفته اکرانش شروع شده کمدی Going in Style با بازی مورگان فریمن، مایکل کین و آلن آرکین است که موفق شد با اکران در 3061 سالن سینما به فروشی معادل 12/5 میلیون دلار دست یابد. در گیشه‌های جهانی هم این فیلم با اکران در 32 کشور 4/3 میلیون دلار فروش داشته است.

در جایگاه پنجم فروش هفتگی هم شبح درون پوسته(Ghost in the Shell) قرار دارد که کماکان پایین تر از حد انتظارات ظاهر شده است و این هفته تنها 7/2 میلیون دلار فروش کرد. در گیشه‌های بین‌المللی هم این فیلم در این هفته 41/3 میلیون دلار فروش داشته است.

منبع: boxofficemojo

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *