حضور ستاره‌ی «شرلوک» در یک سریال جدید

بندیکت کامبربچ به تلویزیون باز می‌گردد

بندیکت کامبربچ به تلویزیون باز می‌گردد
در حالی که هنوز سرنوشت سریال محبوب «شرلوک» نامشخص است، بندیکت کامبربچ، بازیگر نقش شرلوک هلمز، تصمیم گرفته است در یک مینی سریال جدید بازی کند که با اقتباس از یک مجموعه رمان ساخته خواهد شد.

فیلم‌نت نیوز؛ بندیکت کامبربچ، بازیگر انگلیسی نامزد اسکار که به خاطر بازی در نقش شرلوک هولمز به شهرت و محبوبیتی جهانی رسید قصد دارد بار دیگر حضور در یک مجموعه‌ی تلویزیونی را تجربه کند. این بار در مینی سریالی که قرار است با اقتباس از مجموعه رمان‌های ملروز(Melrose) نوشته‌ی  ادوارد ابین ساخته شود. هر قسمت از این سریال یکی از کتاب‌های ادوارد ابین را پوشش خواهد داد که داستان فردی به نام پاتریک ملروز را در بازه‌های زمانی مختلف و در مکان‌های مختلف روایت می‌کند.  در یک بخش ملروز را در فرانسه و سال‌های دهه‌ی 1960 خواهیم دید،‌ در بخشی دیگر از سریال هم او را در نیویورک و سال‌های دهه‌ی1980 دنبال می‌کنیم. بعد از آن هم ماجراهای این کاراکتر در سال‌های دهه‌ی 2000 و  در بریتانیای کبیر روایت می‌شود. کامبربچ از آگوست امسال کارش را در این سریال آغاز خواهد کرد. کاراکتری که او ایفای نقشش را به عهده می‌گیرد به عنوان یک «آریستوکرات بامزه» توصیف شده است که در سفرهایش با دنیایی از انحطاط، بی‌اخلاقی، طمع، غرور و خشونت مواجه می‌شود. دیوید نیکولز ( فیلمنامه نویس دور از اجتماع خشمگین و یک روز) اقتباس چهار کتاب از ابین را به نگارش در آورده است.

سریال شرلوک که اقتباسی مدرن از مجموعه کارهای سر آرتور کنان دویل به حساب می‌آید با بازی بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن پخشش را در سال 2010 از شبکه‌ی بی بی سی آغاز کرد که خیلی زود به موفقیت‌های زیادری رسید و طرفداران پر و پا قرصی پیدا کرد. چهارمین فصل این سریال مدتی قبل به پایان رسید و با توجه به حرف‌هایی که از سازندگانش منتشر شد،‌ به نظر می‌رسد ممکن است دیگر فصل پنجمی در کار نباشد.

منبع: slashfilm

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *