بروس ویلیس خسته از بازی در فیلمهای اکشن

بروس ویلیس خسته از بازی در فیلمهای اکشن
دنیای فیلمهای اکشن برای بینندگان این ژانر جذاب است اما برای عوامل تولید اینگونه فیلمها همیشه سختی هایی به دنبال دارد که گاهی باعث دلزدگی آنها هم می شود.

به گزارش فیلم نت ، تماشای فیلمهای اکشن برای مخاطبان این گونه فیلمها بسیار جذاب است. دیدن صحنه های انفجار، تیراندازی،تعقیب و گریز و … آنقدر لذت بخش است که بسیاری از قهرمانهایی که در تاریخ سینما ماندگار شده اند ، چند فیلم اکشن در کارنامه ی خود دارند.اما تولید و ساخت این آثار هر چه قدر برای بینندگانش جذاب است،برای تولیدکنندگانش، کاری سخت و طاقت فرسا ست. این سختی فقط برای عوامل اجرایی فیلمها محسوس نیست بلکه بازیگران این گونه کارها هم خستگی زیادی را تجربه می کنند.

بروس ویلیس بازیگر نام آشنای سینمای جهان است که علاقمندان زیادی دارد و در گونه های مختلفی از کارهای سینمایی حضور داشته است ، اما کارهای اکشن او بسیار پر مخاطب بوده و هستند.کارهایی از قبیل جان سخت 1 و2 و 3 و4، جی آی جو:تلافی، 16 بلوک و ….

bruce-willis1

اما بعد از مدت طولانی حضور در این گونه فیلمها، اعلام کرد که از این ژانر خسته شده و دیگر علاقه ای به حضور مجدد در این گونه فیلمها ندارد.یکی از علتهای جالبی که او برای خسته شدن خودش اعلام کرده این است : شاید انفجارهایی که بیننده ها می بینند برای آنها جذاب باشد،اما این انفجارهای بزرگ برای ما که بعنوان عوامل فیلم سر صحنه حضور داریم،فقط چند توپ انفجاری ساده است که هیچ جذابیتی هم ندارد و در این گونه فیلمها(فیلمهای اکشن) از این رخدادها زیاد است که گاهی واقعا حوصله سر بر می شوند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *