آنچه در فصل هفتم «بازی تاج و تخت» خواهد گذشت

همراه با برن استارک و سفر در زمان

همراه با برن استارک و سفر در زمان
آخرین فصل سریال «بازی تاج و تخت» در حالی ادامه پیدا می‌کند که نقش برن استارک با بازی ایزاک همس‌تید رایت به عنوان وارث یک قلمرو پررنگ‌تر می‌شود.

فیلم‌نت نیوز؛ شخصیت برن استارک در طول فصل‌های گذشته‌ی سریال بازی تاج و تخت به نوعی کم‌رنگ و در حاشیه بود. این پسربچه کم سن و بازیگوش فصل اول، در واقع بیش از قطعه‌ی پازل، بلکه یکی از مهره‌ها‌ی کلیدی سازندگان این سریال بود. هفتمین قسمت این سریال در حالی آغاز خواهد شد که برن استارک خود را در قلب جنگ و درگیری بر سر تاج و تخت می‌بیند.

در طول فصل‌های اول تا چهارم برن استارک را با وجود اینکه قادر به راه رفتن نیست، به همراه چند همراه همیشه در جاده می‌بینیم در تلاش برای پیدا کردن برادرش جان اسنو یا یک پناه‌گاه امن و در عین حال دنبال کردن یک هدف که دیدن یک کلاغ سیاه سه چشم است. در فصل پنجم حضور کم‌تری دارد و داستانش در فصل ششم از سر گرفته می‌شود.

او در این سفر پر ماجرا به حقایقی در مورد وایت واکرها پی می‌برد و داستانش با کلاغ سیاه سه چشم به نتیجه می‌رسد. مهم‌ترین قابلیت او که سفر در بعد زمان است به او کمک می‌کند تا به زمان تولد برادر ناتنی خود جان اسنو برگردد و راز تولد او را کشف کند.

اولین فصل سریال بازی تاج و تخت در اوریل 2011 پخش شد و آخرین قسمت فصل 6 در ماه ژوئن 2016. هفتمین و آخرین فصل نزاع بر سر تاج و تخت قرار است در 16 ژوئن سال جاری میلادی از سرگرفته شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *