باکس آفیس هفتگی اکران جهانی

«بتمن لگو» برای دومین هفته‌ هم صدرنشین شد

«بتمن لگو» برای دومین هفته‌ هم صدرنشین شد
انیمیشن «بتمن لگو»( The LEGO Batman Movie) برادران وارنر موفق شد در هفته‌ی دوم اکرانش هم فروش خوبی داشته باشد و همچنان جایگان نخست فروش هفتگی را حفظ کند.

فیلم‌نت نیوز؛ بتمن لگو برای دومین هفته‌ی پیاپی توانست جایگاه نخست فروش هفتگی را از آن خود کند تا نشان دهد حتی اکران سه فیلم جدید دیوار بزرگ(The Great Wall)، مبارزه با دست‌های خالی(Fist Fight) و درمانی برای سلامت(A Cure for Wellness)  هم تأثیری روی جذب مخاطبانش نگذاشته است. بتمن لگو این هفته در گیشه‌های آمریکایی 34/2 میلیون دلار فروش کرد و مجموع فروش داخلی‌اش را بعد از دو هفته به 98/7 میلیون دلار رساند. در گیشه‌های جهانی هم، این انیمیشن با فروش 21 میلیون دلاری‌اش در 62 کشور، فروش جهانی‌اش را از مرز 170 میلیون دلار گذراند.

در جایگاه دوم، همچنان فیلم پنجاه طیف تاریک‌تر(Fifty Shades Darker) قرار دارد که این هفته با فروش 20/9 میلیون دلار، مجموع فروش داخلی‌اش را به رقمی معادل 89/6 میلیون دلار رساند. در گیشه‌های بین‌المللی هم این فیلم موفق شد مجموع فروش جهانی معادل 276/9 میلیون دلار داشته باشد.

فیلم جدید مت دیمون دیوار بزرگ در اولین هفته‌ی اکرانش توانست با فروش 18/1 میلیون دلار در گیشه‌های داخلی، جایگاه سوم فروش هفتگی را از آن خود کند.  اما در گیشه‌های جهانی، این فیلم شرایط خیلی بهتری دارد و موفق شده است به رقمی معادل 262/7 میلیون دلار دست پیدا کند.

اما قسمت دوم فیلم جان ویک(John Wick: Chapter Two) با بازی کیانو ریوز و لارنس فیشبرن، این هفته و با فروش 16/5 میلیون دلار در رتبه‌ی چهارم فروش هفتگی قرار گرفته است. مجموع فروش داخلی این فیلم تا به امروز به رقم 58/6 میلیون دلار و مجموع فروش جهانی‌ آن به 90 میلیون دلار رسیده است.

فیلم دیگری که این هفته اکرانش را آغاز کرده است مبارزه با دست‌های خالی است که موفق شد 12 میلیون دلار از اکران در  3185 سالن سینما فروش کند. این فیلم کمدی با بازی چارلی دی و تریسی مورگان هنوز اکران‌های جهانی‌اش را به صورت گسترده آغاز نکرده و آمار دقیقی از فروش بین‌المللی اش منتشر نشده است.

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *