نتیجه‌ی جدول فروش فیلم‌ها از 10 تا 16 جولای

«جنگ برای سیاره میمون‌ها» در صدر جدول فروش سینماهای جهان

«جنگ برای سیاره میمون‌ها» در صدر جدول فروش سینماهای جهان
باکس آفیس این هفته‌ی سینمای اولین جایگاه خود را به فیلم علمی تخیلی «جنگ برای سیاره میمون‌ها» اختصاص داد. این فیلم سومین قسمت از سه‌گانه‌ی فانتزی سیاره‌ی میمون‌ها است.

جنگ برای سیاره‌ میمون‌ها (War for the Planet of the Apes) همانطور که انتظار می‌رفت با استقبال بالای علاقه‌مندان این سه‌گانه‌ی فانتزی علمی–تخیلی مواجه شد و بالاترین فروش را در گیشه رقم زد. تنها سه روز از اکران این فیلم در سینماهای آمریکا می‌گذرد و در این مدت کوتاه 56/5 میلیون دلار فروش داخلی داشته است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، پس از فیلم «جنگ برای سیاره میمون‌ها» پرفروش‌ترین فیلم جدول فروش، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) است که طبق پیش‌بینی‌ها در هفته‌ی دوم هم با استقبال بالای مخاطبان فیلم‌های ابرقهرمانی فروش بالایی داشت. این فیلم با 45 میلیون دلار فروش در سینماهای آمریکا توانست فروش کلی خود را به 208 میلیون دلار برساند.

انیمیشن من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me ۳)  هفته‌ی سوم فروش خود را سپری می‌کند  و استقبال طرفدارانش این انیمیشن را با 19 میلیون دلار فروش، در ردیف سوم جدول باکس آفیس قرار داده است. فروش کلی «من نفرت‌انگیز ۳» به حدود 188 میلیون دلار رسیده است.

فیلم اکشن، سرعت و ماشین سواری بیبی راننده (Baby Driver) که هم‌زمان با من نفرت‌انگیز اکران شد هم هنوز با استقبال خوب طرفداران فیلم‌های اکشن روبه‌رو است و با  7/8میلیون دلار فروش در هفته‌ی سوم و فروش کل 73 میلیون دلار در ردیف چهارم باکس‌ آفیس قرار گرفت.

فیلم کمدی اما رمانتیک بیمار بزرگ (The Big Sick) به کارگردانی مایکل شوالتر با موضوع اختلاف فرهنگی بین دو عاشق یکی پاکستانی و آمریکایی ردیف پنجم فروش هفتگی را در اختیار دارد. این فیلم با 6/7 میلیون دلار فروش در هفته‌ی چهارم فروش کلی خود را به 16 میلیون دلار رساند.

 

منبع: BoxOfficemogo

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *