بازیگر گمشده انگلیسی صحیح و سالم پیدا شد

بازیگر گمشده انگلیسی صحیح و سالم پیدا شد
پلیس ساسکس که هفته پیش اعلام کرده بود درحال جستجوی بازیگر سریال «جنگ فویل» است، اکنون اعلام کرد او صحیح و سالم پیدا شده است.

به گزارش فیلم نت نیوز، به نقل از آسوشیتدپرس، روز جمعه اعلام شد هانی ساکل‌ویکز بازیگر ۳۶ ساله انگلیسی ناپدید شده است و آخرین بار در ساعت ۹ شب پنجشنبه دیده شد و از آن زمان تاکنون هیچ خبری از وی نیست.

پلیس گفته بود رفتار او در این اواخر خانواده و دوستانش را نگران کرده و به نظر می‌رسید او دچار اضطراب است.

پلیس حتی از مردمی که ممکن است از وی خبری داشته باشند خواست تا آنها را در جریان قرار دهند.

کیت ویت بازرس پلیس نیز گفت گرچه او زیاد به سفر می‌رود و با لندن ارتباط نزدیکی دارد و خانواده‌اش در ویلشایر ساکن هستند، اما او در این مدت با خانواده‌اش تماسی نداشته است.

پلیس با انتشار بیانیه‌ای خواست تا اگر فردی با وی ارتباط دارد او را از این نگرانی که پای پلیس را وارد موضوع کرده، مطلع سازند.

با این حال خواهر او اعلام کرد او را صحیح و سالم و یک روز پس از اعلام پلیس دیده است.

او که یک فرزند ۴ ساله دارد با مراجعه به پلیس آنها را از سلامت خود مطمئن ساخت.

این بازیگر که در نقش‌های مختلف تلویزیون انگلیس بازی کرده بیش از همه برای بازی در نقش سامانتا استوارت در سریال جنگی «جنگ فویل» که از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۰ پخش می‌شد شناخته شده است. این سریال که از ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ دوباره روی آنتن رفت از تلویزیون ایران نیز پخش می‌شد.

این سریال داستان کارآگاهی را پس از جنگ دوم جهانی روایت می‌کند. این سریال را نویسنده و فیلمنامه نویس آنتونی هورویتس خلق کرد و پس از سریال «سربازرس مورس» روی آنتن رفت.

در این سریال سامانتا استوارت راننده، شخصیتی بود که به گروهبان پل میلنر با بازی آنتونی هوول کمک می‌کرد تا اسرار ورای ماجراها را کشف کند. شخصیت اصلی اما سربازرس کریستوفر فویل بود که نقش او را مایکل کیچن بازی می‌کرد. او در اوضاع آشفته جنگ و بعد از آن که جنایتکاران سعی دارند از آن سوءاستفاده کنند، تلاش می‌کند جلوی بی‌قانونی‌ها را بگیرد. در بیشتر موارد برخی اعضای سازمان جاسوسی انگلستان سعی دارند به نحوی جلوی کار فویل را بگیرند، اما او در جستجوی عدالت است و تسلیم آنها نمی‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *