هالیوود فیلم موفق مارین آده را بازسازی می‌کند

بازگشت جک نیکلسون بعد از 7 سال

بازگشت جک نیکلسون بعد از 7 سال
جک نیکلسون، بازیگر بزرگ آمریکا و برنده‌ی سه جایزه‌ی اسکار قصد دارد بعد از مدت‌ها دوری از سینما با بازسازی انگلیسی زبان فیلم «تونی اردمن» به دنیای بازیگری برگردد.

 

فیلم‌نت نیوز؛ تقریبا هفت سال از آخرین باری که جک نیکلسون در فیلمی حضور داشت می‌گذرد و در این مدت او تصمیم گرفته بود در حالت نیمه بازنشسته‌اش بماند. اما به نظر می‌رسد به تازگی پروژه‌ای نظر او را به حدی جلب کرده است که بعد از چند سال دوباره به سینما بازگردد: بازسازی فیلم تونی اردمن ساخته‌ی مارین آده،‌ که نماینده‌ی آلمان در بخش فیلم‌های خارجی زبان اسکار و بفتای امسال است. این فیلم داستان پدری غیرمتعارف و عجیب و غریب را روایت می‌کند که مدت زمانی طولانی نزد دخترش می‌آید و او را با حضورش غافلگیر می‌کند. دختری که عمیقا غرق کارش شده است و کمتر به زندگی خودش می‌رسد. این فیلم کمدی که نزدیک به سه ساعت هم زمان دارد را مارین آده کارگردانی کرده است که قرار است در نسخه‌ی آمریکایی و بازسازی شده سمت تهیه کننده‌ی اجرایی را داشته باشد. آدام مک‌کی (کارگردان رکود بزرگ) به همراه ویل فرل و جسیکا البوام از تهیه کننده‌های این بازسازی خواهند بود.

آخرین حضور سینمایی جک نیکلسون در نقش مکمل مربوط به فیلم از کجا می‌دانی (How Do You Know) ساخته‌ی جیمز ال. بروکز می‌شود. و آخرین نقش اصلی‌اش هم در فیلمفهرست آرزوها ( The Bucket List) بود که در سال 2007 اکران شد. براساس گزارش‌ها، این بازیگر افسانه‌ای هالیوود به قدری از تونی اردمن خوشش آمده است که خودش شخصا سراغ برد گری از اعضای کمپانی پارامونت رفته و  ایده‌ی بازسازی این فیلم را با او مطرح کرده است. و آن‌ها هم فوری از این ایده استقبال کردند و به دنبال خرید حقوق بازسازی آن رفتند. نقش دختر نیکلسون را در این بازسازی قرار است کریستن ویگ بازی کند.

منبع: collider

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *