با فیلمی با حضور دو ستا‌ره‌ی تلویزیونی

بازگشت برایان دی‌پالما به سینما

بازگشت برایان دی‌پالما به سینما
برایان دی‌پالما که سینمادوستان او را بیشتر به خاطر ساخت فیلم‌هایی چون «صورت زخمی»(Scarface) و «تسخیرناپذیران» (The Untouchables) می‌شناسند بعد از 5 سال دوری از سینما با یک فیلم جنایی بازمی‌گردد.

فیلم‌نت نیوز؛ برایان دی‌پالما، کارگردان فیلم‌هایی مثل مأموریت: غیر ممکن(Mission: Impossible) و راه کارلیتو(Carlito’s Way) قصد دارد بعد از 5 سال دوری از سینما فیلمی جنایی با بازی کریستینا هندریکس و نیکولای کاستر والدو به نام دومینو بسازد. کریستینا هندریکس که در فیلم‌هایی مثل رانندگی­(Drive) بازی کرده است، بیشتر به خاطر حضور در سریال مد من شناخته می‌شود. نیکولای کاستر والدو هم در این سال‌ها با بازی در نقش جیمی لنیستر در سریال به شدت محبوب بازی تاج و تخت(Game of Thrones) به شهرتی جهانی رسیده است. این دو قرار است در فیلم دی‌پالما نقش زوجی را ایفا کنند که در پی کشته شدن دوست مشترکشان، به دنبال پیدا کردن قاتل مرموز او می‌روند و ناخواسته درگیر مسائل پیچیده‌ای می‌شوند که پای سازمان سیا را هم به ماجرا باز می‌کند.

فیلمنامه را پیتر اسکاولند نویسنده‌ی Kon-Tiki نوشته است و استودیو سازنده‌اش بنا دارد تا فیلم را در بازار کن امسال ارائه کند تا خریداری برای آن بیابد. خلاصه‌ی داستان رسمی که از این فیلم منتشر شده به این شرح است: «یک افسر پلیس در کپنهاگ(کاستر والدو) در پی قتل همکارش، به دنبال انتقام از مرد مرموزی به نام عمران می‌رود که قاتل اوست. در این مسیر  معشوقه‌ی همکار مرحومش(هندریکس) و نیز یک پلیس دیگر به او کمک می‌کنند. اما ناخواسته درگیر یک تعقیب و گریز عجیب با CIA می‌شوند.»

دومینو اولین فیلم دی‌پالما بعد از اشتیاق(Passion) به حساب می‌آید که در سال 2012 آن را  با بازی ریچل مک‌آدامز و نومی ریپیس ساخت. فیلم به موفقیت چندانی دست نیافت اما این کارگردان مشهور را به سبک همیشگی‌اش برگرداند.

منبع: collider

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *