استفاده از محبوبیت فیلم دیمین شزل در جذب مشتری

بازدید از دکور «لالا لند» در برنامه‌ی تورهای هالیوودی

بازدید از دکور «لالا لند» در برنامه‌ی تورهای هالیوودی
استودیو برادران وارنر قصد دارد بخشی از دکور فیلم «لا‌لا لند» را برای تورهای هالیوودش بازسازی کند تا علاقه‌مندان بتوانند برای مدتی پا به دنیای این فیلم موزیکال بگذارند.

فیلم‌نت نیوز: همانطور که می‌دانیم فیلم لا‌لا لند ساخته‌ی تحسین شده‌ی دیمین شزل در هالیوود کالیفرنیا و اطراف آن فیلمبرداری شده است، و یکی از مکان‌هایی که چندباری هم در فیلم می‌بینیم، در واقع دکوری بازسازی شده است که در محوطه‌ی بیرونی یکی از استودیوهای وارنر و برای این فیلم احداث کرده‌اند: کافه‌ای که کاراکتر اما استون، میا، در آن مشغول به کار است و برای ستارگان سینما قهوه سرو می‌کند. در فیلم، این کافه در یکی از معروفترین استودیوهای فیلمسازی قرار دارد. ولی البته در هیچکدام از استودیوهای بزرگ هالیوود،‌ چنین کافه‌ای به چشم نمی‌خورد و تیم سازنده‌ی لا‌لا لند دکور آن را برای فیلم خودشان در آنجا ساخته‌اند. حالا کمپانی وارنر این دکور را در بخشی از فضای استودیوهایش بازسازی کرده است و تصمیم دارد برای زمان محدودی، بازدید از آن را به برنامه‌ی تور هالیوودی این کمپانی اضافه کند. بنابراین علاقه مندانی که برای تور هالیوودی کمپانی وارنر حضور پیدا می‌کنند،‌ این فرصت را خواهند داشت تا به عنوان بخشی از برنامه‌ی این تور، در مدت زمان محدودی وارد بخشی از فیلم موزیکال محبوب این روزها شوند. این کافه که Café Sur Le Lot نام دارد مقابل پنجره‌ای احداث شده است که در فیلم کازابلانکا استفاده شده بود. مسئله‌ای که در فیلم لا‌لا لند هم به آن اشاره می‌شود.

تور کمپانی برادران وارنر یکی از بهترین تورها برای گشت و گذار در لس آنجلس به حساب می‌آید که علاقه مندان با شرکت در آن می‌توانند به مکان‌هایی که در فیلم‌های مختلف استفاده شده است پا بگذارند و حضور در دنیای فیلم‌ها (و در سال‌های اخیر، دنیای سریال‌های تلویزیونی)‌را تجربه کنند.

منبع: slashfilm

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0
برچسب ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *