تاریخ اکران و تیم بازیگران قسمت دوم «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» مشخص شد

جانی‌دپ جادوگر «جانوران شگفت‌انگیز» می‌شود

جانی‌دپ جادوگر «جانوران شگفت‌انگیز» می‌شود
تیم بازیگران «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها» با حضور دو ستاره‌ی هالیوود تکمیل شد.

فیلم‌نت نیوز: روز گذشته فیلم‌برداری قسمت دوم فیلم جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها (Fantastic Beasts and Where to Find Them) به کارگردانی دیوید یتس رسما آغاز شد. این فیلم مانند نسخه‌ی قبل به قلم جی.کی. رولینگ است. خانم رولینگ فیلم‌نامه را بر اساس یکی از مجموعه رمان‌هایش به همین نام نوشته است، رمانی که بعد از تمام شدن نگارش چهارمین قسمت هری پاتر نوشتن آن را آغاز کرد و این اولین تجربهٔ فیلمنامه‌نویسی خانم رولینگ است.

جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها داستان ماجراجویی‌ها و اتفاقاتی است که برای انجمن جادوگران افتاده است، سال‌ها قبل از اینکه هری‌پاتر برای اولین بار وارد مدرسه‌ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز شود.

کمپانی برادران وارنر روز گذشته با اعلام خبر کلید خوردن این پروژه تغییرات تیم بازیگران را هم اعلام کرد. دو ستاره‌ی محبوب هالیوود، جانی دپ و جود لا در این قسمت نقش‌آفرینی خواهند کرد. جود لا نقش مدیر محبوب مدرسه، «دامبلدور» را ایفا می‌کند و جانی دپ «گلرت گریندل‌والد»، خطرناک‌ترین جادوگر سیاه تمامی دوران است.

«جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها 2»، مانند نسخه‌ی قبل در کشور انگلستان فیلم‌برداری می‌شود و مراحل بعد از تولید آن در آمریکا تکمیل می‌شود. کمپانی برادران وارنر، قسمت اول فیلم را در 18 نوامبر 2016 اکران کرد و تاریخ اکران قسمت دوم را 18 نوامبر 2018 (27 آبان) اعلام کرد.

جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها به صورت سه‌بعدی و آی‌مکس ابتدا در شهر نیویورک و سپس به‌‌طور جهانی اکران شد. بودجه‌ی ساخت آن حدود ۱۸۰ میلیون دلار بود و در گیشه به فروشی 6/814  میلون دلار رسید و موفقیتی بزرگ برای تیم تهیه‌کنندگان بود که جی‌.‌کی رولینگ هم یکی از اعضای آن است.

این فیلم در هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار نامزد دو جایزه اسکار بود و در نهایت موفق شد تنها اسکار بهترین طراحی لباس را کسب کند. باید منتظر ماند و دید فیلم جدید جانی دپ با همراهی جود لا او را به رده‌ی بازیگران پرفروش برمی‌گرداند یا نه؟

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *