دنباله‌ی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما همچنان باید منتظر بمانند

اکران «آواتار2» به کریسمس 2018 نمی‌رسد

اکران «آواتار2» به کریسمس 2018 نمی‌رسد
جیمز کامرون اعلام کرده است که دنباله‌ی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما دیگر قرار نیست کریسمس 2018 اکران شود و طرفداران آواتار باید مدت بیشتری صبر کنند.

فیلم‌نت نیوز: دومین قسمت از مجموعه فیلم آواتار که بناست 5 قسمتی باشد برای سومین بار است که به تعویق می‌افتد و اولین بار قرار بود دسامبر 2014 به سینماها بیاید. سه فیلم بعدی هم طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار بود به ترتیب در کریسمس سال‌های 2020،‌ 2022 و 2023 اکران شوند. جیمز کامرون نگفته است که آیا اکران باقی فیلم‌ها هم به عقب می‌افتد یا نه. اما به احتمال زیاد تاریخ پخش سه فیلم بعدی هم دچار تغییر خواهد شد چرا که همه‌ی دنباله‌ها را همزمان با هم فیلمبرداری می‌کنند.

کامرون در این باره می‌گوید: « اکران سال 2018 دیگر در برنامه نیست. ما هنوز تاریخ اکران قطعی دیگری اعلام نکردیم. مردم باید متوجه باشند که این فیلم‌ها در راستای همدیگر آماده می‌شوند. برای همین، ما فقط آواتار 2 را نمی‌سازیم. ما داریم آواتار 2، 3، 4 و 5 را همزمان با هم می‌سازیم و این یک مسئولیت حماسی است.»

این فیلمساز در ادامه می‌گوید که مجموعه فیلم‌های آواتار 8 سال از زندگی او را به خود اختصاص خواهد داد: « من می‌دانم که در 8 سال آینده مشغول چه کاری هستم. اگر بهش فکر کنید می‌بینید مدت زمان غیر معقولی نیست. 4 و نیم سال طول کشید تا یک قسمتش را بسازیم. و حالا داریم چهار قسمت را همزمان می‌سازیم. این کار روزانه‌ی من است و خیلی زود 24 ساعت روز و هر هفت روز هفته‌مان را به خودش اختصاص خواهد داد. ما همه‌ی موجودات و صحنه‌هایمان را آماده کرده‌ایم. خیلی هیجان‌انگیز است. کاش می‌توانستم به همه نشان دهم. ولی ما باید صبر کنیم و وقتی زمان مناسبش فرا رسید این پرده را کنار بزنیم.»

قسمت اول آواتار با بازی سم ورتینگتون، زوئی سالدانا و سیگورنی ویور در سال 2010 به فروش جهانی 2/8 میلیارد دلاری رسید و موفق شد سه اسکار هم دریافت کند.

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *