کمپانی دریم ورد پیکچر نسخه‌ی دوم انیمیشن پرفروشش را می‌سازد

«بچه رئیس» دوباره روی پرده‌ی سینما

«بچه رئیس» دوباره روی پرده‌ی سینما
هنوز زمان زیادی از موفقیت انیمیشن آخر کمپانی دریم ورد پیکچرز، «بچه رئیس» (Boss baby) نمی‌گذرد که این کمپانی از ساخت قسمت دوم آن خبر داد.

فیلم‌نت نیوز، مدیران کمپانی دریم ورد با انتشار یک خبر رسمی به طرفداران انیمیشن، به‌ویژه طرفداران انیمشن بچه رئیس (Boss Baby) مژده‌ی ساخت نسخه‌ی دوم این فیلم را دادند.

انیمیشن بچه رئیس داستان نوزادی است که به امور مدیریتی دنیای بزرگسالان مشغول است. بچه رئیس با صداپیشگی الک بالوین در نقش اصلی توجه زیادی را در گیشه‌ی داخلی و سراسر دنیا به خود جلب کرد. فروش موفقیت‌آمیز این انیمیشن، دو هفته صدر‌نشینی در باکس‌آفیس سینمای آمریکا را برای کمپانی دریم وورد به همراه داشت.

قسمت دوم بچه رئیس همانند قسمت قبل با اقتباس از کتابی مصور به قلم ماریا فرازه نوشته می‌شود. بالوین در این قسمت هم کنار تیم نسخه‌ی اول، صداپیشه‌ی بچه رئیس خواهد بود. به‌جز تاریخ اکران انیمیشن در 26 مارچ 2021 (5 فروردین)، اطلاعات دیگری منتشر نشده است.

قسمت اول  انیمیشن بچه‌ رئیس در 31 مارچ (11 فروردین) سال جاری میلادی اکران شد و تا کنون توانسته به فروشی در حدود 167 میلیون دلار در فروش جهانی برسد که کمی بیشتر از بودجه‌ی ساخت فیلم است. بچه رئیس در جشنواره‌ی بین‌المللی انیمیشن سال 2016 برنده‌ی بهترین توسعه‌ی بصری (Visual Development) شد.

منبع: Hollywoodreporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *