خبرهای جدید از قسمت دوم «لبه‌ی فردا»

امیلی بلانت در «لبه‌ی فردا 2» هم حضور خواهد داشت

امیلی بلانت در «لبه‌ی فردا 2» هم حضور خواهد داشت
داگ لیمان کارگردان فیلم‌هایی مثل «هویت بورن»( The Bourne Identity) و «آقا و خانم اسمیت»( Mr. & Mrs. Smith) که در سال 2014 و با ساخت «لبه‌ی فردا» تجربه‌ی موفقی را در کارگردانی یک فیلم علمی خیالی از سر گذراند درباره‌ی ساخته شدن قسمت دوم این فیلم می‌گوید.

فیلم‌نت نیوز، کسانی که قسمت اول لبه‌ی فردا را دیدند از سال 2014 تا کنون منتظر ساخته شدن دنباله‌ای بر این فیلم علمی تخیلی بوده‌اند و برای همکاری دوباره‌ی تام کروز و امیلی بلانت با داگ لیمان کارگردان و کریستوفر مک کوری لحظه‌شماری می‌کرده‌اند. تام کروز چند باری درباره‌ی ساخته شدن قسمت دوم  فیلم  صحبت کرده بود ولی تا به حال تاریخ دقیقی از زمان ساخت و تولید آن منتشر نشده است. اما به نظر می‌رسد سازندگان این فیلم عنوانی برایش انتخاب کرده‌اند که همین مسئله احتمال ساخته شدنش را بیشتر از قبل می‌کند.

در تازه‌ترین گفت و گویی که داگ لیمان با سایت کولایدر (collider) داشته و درباره‌ی فیلم جدیدش دیوار صحبت کرده است، از او درباره‌ی قسمت دوم لبه‌ی فردا پرسیدند و لیمان هم نه تنها از بازگشت امیلی بلانت برای قسمت دوم خبر داد، بلکه عنوان این فیلم را هم افشا کرد: «ما داستان شگفت‌انگیزی داریم. فوق‌العاده است. خیلی بهتر از فیلم اول می‌شود و من تازه به شدت فیلم اول را دوست داشتم. اسمش را می‌خواهیم بگذاریم زندگی کن، بمیر و تکرار کن و تکرار کن(Live Die Repeat and Repeat). تام کروز و امیلی بلانت خیلی ذوق دارند که سر این فیلم بیایند. سؤال اصلی فقط این است که ما کی می‌خواهیم فیلمبرداری را شروع کنیم. یعنی اگر و اما ندارد، فقط بحث زمانش است.»

لبه‌ی فردا ابتدا قرار بود با نام فقط لازم است بکشی(All You Need Is Kill) ساخته شود که عنوان منبع اقتباس فیلم بود. اما بعد از این که پخش خانگی فیلم شروع شد، عبارت زندگی کن، بمیر، و تکرار کن روی تصاویر و پوسترهای فیلم قرار گرفت.

تام کروز در حال حاضر مشغول بازی در قسمت ششم مأموریت: غیرممکن(Mission: Impossible) با کارگردانی مک‌کوری است. امیلی بلانت هم در حال بازی در فیلم مری پاپینز بازمی‌گردد(Mary Poppins Returns) برای والت دیزنی است.

منبع: collider

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *