اما واتسون موقتا از دنیای بازیگری خداحافظی می کند

بازیگر مشهور مجموعه فیلم‌های «هری پاتر» اعلام کرده قصد دارد موقتا از دنیای بازیگری خداحافظی کند.

به گزارش فیلم نت نیوز، اما واتسون بازیگر مشهور مجموعه «هری پاتر» اعلام کرده که قصد دارد موقتا و برای یک سال از فعالیت های بازیگری کناره گیری کند و دانش خودش را در زمینه «فمنیسم» بالا ببرد.

اما واتسون در مصاحبه اش با پیپر اعلام کرده قصد دارد دانش‌اش را افزایش دهد و در طول این یک سال هفته ای یک کتاب را مورد مطالعه قرار دهد و در هر ماه هم در قالب باشگاه کتاب، یک کتاب دیگر را تمام کند. او که پیش از این قصد داشته در دانشگاه مطالعات جنسیتی را انجام دهد حالا اعلام کرده که پشیمان شده چرا که با انجام مطالعات شخصی و صحبت با افراد واجد شرایط چیزهای بیشتری از دانشگاه خواهد آموخت.

برنامه بعدی اما واتسون برای این یک سال گوش دادن است. او گفته می‌خواهد پای صحبت خیلی‌ها بنشیند و فقط گوش کند. همین طور بخشی از زمانش را به کمپین حمایت از حقوق زنان He For She اختصاص خواهد داد. کمپینی که موسس‌اش خود او بوده و حتی باعث شد سال گذشته نامش در میان چهره‌های تاثیرگذار مجله تایم هم قرار گیرد. او در این کمپین حق برابری جنسیتی را برای زنان دنبال می‌کند. اما واتسون همین طور یک گروه کتاب فمینیستی را هم در توییتر به راه انداخته که «قفسه مشترک ما» نام دارد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *