اعتراض طرفداران رابین ویلیامز درباره ساخت” جومانجی” جدید

اعتراض طرفداران رابین ویلیامز درباره ساخت” جومانجی” جدید
ساخت نسخه جدیدی از فیلم خاطره انگیز " جومانجی" واکنشهای زیادی را در پی داشته است و البته این واکنشها علت های جالبی هم داشته اند.

به گزارش فیلم نت نیوز، جیک کاسدان (Jake Kasdan) کارگردان 41 ساله آمریکایی کارگردانی «جومانجی» جدید را بر عهده گرفت. او که پیش از این فیلم هایی چون «تاثیر صفر»، «اورنج کانتی»، «ست تلویزیون»، «معلم بد» و … را در کارنامه اش داشته در حالی به عنوان کارگردان «جومانجی» انتخاب شده که از بعد اعلام خبر بازسازی آن حاشیه ها دست از سر آن بر نداشته اند.

با مرگ رابین ویلیامز Robin Williams تعدادی از هوادارن این کمدین مشهور در بیانیه ها و کمپین های اینترنتی اعتراض خودشان را به بازسازی یکی از مشهورترین فیلم های وی اعلام داشته اند. آنها معتقدند هنوز زمان زیادی از «جومانجی» نگذشته و هالیوود بهتر است برای بازسازی سراغ فیلم های قدیمی تر برود، نه این که پروژه ای را که نسلی با بازیگر اصلیش خاطره دارند را در حالی مجددا بازسازی کند که دیگر آن بازیگر مشهور در میان ما نیست. برخی هواداران حتی این بازسازی را بی احترامی به روح رابین ویلیامز دانسته اند. با این وجود سازندگان «جومانجی» جدید معتقدند فیلم آنها با نسخه قبلی تفاوت های قابل توجهی خواهد داشت.

جالب است بدانید جیک کاسدان، پسر لارنس کاسدان(Lawrence Kasdan) است. فیلمنامه نویس سرشناسی که جدیدترین اثرش «جنگ ستارگان: ارتش به پا می خیزد» در حال رکورد شکنی در بازار است. فیلمنامه «جومانجی» جدید را هم اسکات روزنبرگ می نویسد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *