مدیر عامل آکادمی اسکار قراردادش را تا سال 2020 تمدید کرد

داون هادسون در اسکار می‌ماند

داون هادسون در اسکار می‌ماند
داون هادسون مدیر عامل آکادمی اسکار که ماه ژوئن امسال به پایان موعد قراردادش می‌رسد همکاری‌اش را با اسکار تا سال 2020 تمدید کرد

فیلم‌نت نیوز؛ هیئت قانون‌گذاران آکادمی اسکار رأی به تمدید قرارداد مدیر عاملشان داون هادسون دادند تا به این ترتیب او تا سال 2020 هم در این سمت باقی بماند. موعد قرارداد قبلی هادسون اول ژوئن امسال به پایان می‌رسید ولی اعضای هیئت قانون‌گذار آکادمی طی جلسه‌ی که در 28 ام مارس برگزار شد، تصمیم گرفتند که او را تا سه سال دیگر هم در این سمت حفظ کنند.

هادسون در سال 2011 و بعد از بازنشستگی بروس دیویس، رئیس اجرایی سابقه‌دار آکادمی، استخدام شد. او در ابتدا همراه ریک رابرتسون، مدیر اجرایی آکادمی کار می‌کرد. کسی که بعدها مدیر ارشد علمیات شد. رابرتسون در سال 2013 از مسئولیتش کنار رفت و از آن زمان تا به حال هادسون جایگزین او شده است. اول قرار بوده است که قرارداد هادسون در سال 2014 تمدید شود،‌ که براساس تصمیم آکادمی و طی تغییر مختصری که اعمال شد، فعالیت‌های او تا امسال ادامه پیدا کرد. و هادسون هم از آن زمان تا کنون با مسائلی از قبیل تعداد زیاد نامزدهای سفید پوست در اسکار و هجوم اعضای جدید به آکادمی دست و پنجه نرم کرده است. او پیش از جذب شدن در آکادمی، مدیر اجرایی سازمان فیلم‌های مستقل بود.

ایمیلی با محتوایی که در ادامه می‌خوانید به اعضای آکادمی ارسال شده است:

«اعضای گرامی؛ همانطور که اطلاع دارید در روز سه شنبه مورخ 28 مارس، هئت قانون‌گذاران آکادمی طی جلسه‌‌ای که برگزار شد درباره‌ی مسائلی از قبیل مراسم اسکار و موزه‌ی آکادمی بحث و گفتگو‌هایی انجام شد. همچنین مفتخریم که اعلام کنیم در این جلسه، اعضای هیئت رأی به ابقای مدیر عامل آکادمی داون هادسون و تمدید قرارداد وی تا ژوئن 2020 دادند. هادسون از سال 2011 مدیرعامل آکادمی بوده است.

ما خوشحالیم که داون به فعالیت‌هایش برای تحقق اهداف آکادمی در زمینه‌ی جهانی شدن ادامه می‌دهد، ما را در بازگشایی یک موزه‌ی سینمایی بی‌نظیر راهنمایی می‌کند و مدیریت ما را برای مراسم سال آینده و 90 امین دوره‌ی اسکا را برعهده می‌گیرد.»

 

منبع: thewrap

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *