بازی در نقش یک زن و یک مرد

اسکارلت جوهانسون عجیب‌ترین نقش خود را بازی خواهد کرد

اسکارلت جوهانسون عجیب‌ترین نقش خود را بازی خواهد کرد
با اعلام پیوستن اسکارلت جوهانسون به فیلم جدید روپرت سندرز، گمانه‌زنی‌ها درباره ایفای این نقش و عواقب آن آغاز شده است. جوهانسون دراین فیلم که «راب و تاگ» نام دارد نقش یک شخص با دو جنسیت را ایفا می‌کند.

به گزارش خبرنگار سینمای جهان فیلم‌نت نیوز، فیلم «راب و تاگ» (Rub & Tug) به کارگردانی روپرت سندرز و نقش‌آفریننی اسکارت جوهانسون به زودی جلوی دوربین خواهد رفت. داستان فیلم اقتباسی از یک شخصیت حقیقی و در دهه 1970 ساخته و پرداخته شده است.

Rub & Tug درباره زنی است که در ابتدا با عمل تغییر جنسیت خود را تبدیل به یک مرد می کند و سپس کسب و کار خلاف و قاچاق خود را گسترش می‌دهد. همه فعالیت‌های غیرقانونی او تحت پوشش یک سالن ماساژ صورت می‌گیرد.

اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) بازیگر 33 ساله نیویورکی، نقش این شخصیت را که جین مری جیل نام دارد جلوی دوربین سندرز ایفا خواهد کرد. این فیلم دومین همکاری جوهانسون با این کارگردان بریتانیایی است، آنها پیش از این فیلم «شبحی در پوسته» (Ghost in the Shell) را با هم کار کردند، فیلمی علمی – تخیلی که در گیشه جهانی نیز با فروش خوبی روبه‌رو شد.

آخرین فیلم اسکارلت جوهانسون به نظر عجیب و پردردسر می‌آید اما او در مصاحبه‌ای این نظر را رد می‌کند، اگر چه او به نقد‌های منفی درباره روش بازیگری و نقش‌هایی که انتخاب کرده است، اهمیت چندانی نمی‌دهد.

روپرت سندرز پیش از این در دو فیلم موفق «شبحی در پوسته» و «سفید برفی و شکارچی» (Snow White and the Huntsman) به میزان زیادی از جلوه‌های ویژه استفاده کرده بود. درواقع  زمانی که تکنولوژی به خدمت فیلم‌سازی گرفته می‌شود از باری که بر دوش کارگردان است کاسته می‌شود، اما در پروژه جدید و سومین فیلم سینمایی بلند او، خبری از این تکنولوژی نیست و سندرز باید متکی به قدرت کارگردانی و بازیگردانی خود باشد، نکته‌ای که منتقدان برای سنجش آن باید تا زمان اکران فیلم منتظر بمانند.

Scarlett Johansson نیز که ایفای نقش در اکثر ژانرهای سینمایی را در کارنامه دارد برای شنیدن نظر منتقدان و طرفدارانش درباره بازی در نقش یک فرد دوجنسیتی، باید تا اکران فیلم «راب و تاگ» بر پرده نقره‌ای صبر کند.

جزئیات دیگری از این فیلم مانند تاریخ اکران یا سایر بازیگران و عوامل هنوز منتشر نشده است.

پریسا ایرانی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *