استیون اسپیلبرگ ، سوژه ی فیلم بعدی اش را مشخص کرد

استیون اسپیلبرگ ، سوژه ی فیلم بعدی اش را مشخص کرد
صحبتهای ابتدایی برای پروژه ی بعدی استیون اسپیلبرگ انجام شده است تا شاهد یک اثر جدید از این کارگردان نامی سینمای جهان باشیم.

به گزارش فیلم نت نیوز، شرکت Amblin Partners که یک شرکت تولید محتوا ست، در نظر داد تا حق ساخت یک رمان هیجانی به نام The Apartment را بخرد تا استیون اسپیلبرگ ، کارگردان بزرگ سینمای هالیوود، آن را بعنوان یک فیلم سینمایی بسازد. البته هنوز از تهیه کننده ی مشخصی برای این فیلم نام برده نشده است.

داستان این رمان روی یک زوج متمرکز شده است که در یک اتفاق، عده ای دزد مسلح وارد خانه ی آنها می شوند و با خشونت زیادی با آنها برخود می کنند. بعد از این اتفاق آنها به صورت آنلاین با یک زوج در پاریس آشنا می شوند و از طریق اینترنت قرار می گذارند تا خانه هایشان را با هم عوض کنند. اما همه چیز به خوبی پیش نمی رود و حالا شرایط برای این زوج خیلی سخت تر می شود…..

رمان The Apartment قا است در ماه جولای منتشر شود. البته شنیده ها هاکی از این است که ظاهرا اسپیلبرگ از سرمایه ی شخصی خودش هم در به ثمر رساندن این پروژه استفاده خواهد کرد.

آخرین اثر استیون اسپیلبرگ با نام ” پل جاسوس ها” برای مراسم اسکار 2016 در رشته های بهترین فیلم،بهترین بازیگر مکمل مرد، بهترین فیلمنامه، بهترین کارگردانی هنری،بهترین موسیقی کاندید شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *