ارثیه هنگفتی که از دیوید بویی به جا ماند

ارثیه هنگفتی که از دیوید بویی به جا ماند
دیوید بویی، موسیقی‌دان، خواننده، آهنگ‌ساز و بازیگر مشهور انگلیسی که به مدت ۱۸ ماه با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد، روز دهم ژانویه 2016 در ۶۹ سالگی درگذشت و ارث هنگفتی از خودش بجا گذاشت.

به گزارش فیلم نت نیوز،دیوید بویی David Bowie))، ارثی به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار از خود به جا گذاشته است. بر اساس وصیتنامه  که رسیدگی به آن در دادگاهی در نیویورک به جریان افتاده است، نیمی از این مبلغ به همراه خانه ای که او و همسرش در آن زندگی می کردند، به همسرش، ایمان عبدالمجید، خواهد رسید و بقیه آن میان دختر و پسرش تقسیم خواهد شد.

همچنین بویی در این وصیتنامه، درخواست کرده است که خاکسترش طی مراسم بودایی در جزیره بالی به باد سپرده شود.دیوید بویی که به مدت ۱۸ ماه با بیماری سرطان مبارزه می‌کرد، روز دهم ژانویه امسال در ۶۹ سالگی درگذشت و جسدش در نیویورک سوزانده شد.

طبق وصیتنامه دیوید بویی، ۲ میلیون دلار به کرانی شواب، دستیار خصوصی او و ۱ میلیون دلار به ماریون اسکین، یکی از دایه های خانواده بویی، می رسد.به دانکن جونز، پسر بویی از همسر اولش، و الکساندریا زهرا جونز، دخترش، هر یک ۲۵ درصد از دارایی او به ارث می رسد.

در وصیتنامه دیوید بویی که در سال ۲۰۰۴ نوشته شده، او خواسته است که جسدش در بالی سوزانده شود ولی اگر این کار “عملی” نباشد، “در هر حال”، طی مراسمی بودایی، خاکسترش، آنجا به باد داده شود.جسد دیوید بویی روز ۱۲ ژانویه در نیوجرسی سوزانده شد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *