قهرمان‌های دو نسل از فیلم‌های کارگردان مشهور کنار هم

احتمال همکاری اسکورسیزی، دنیرو و دی‌کاپریو

احتمال همکاری اسکورسیزی، دنیرو و دی‌کاپریو
استودیو Imperative Entertainment حق اقتباس کتاب Killers Of The Flower Moon به قلم دیوید گرن را خریداری کرده است و قصد دارد از مارتین اسکورسیزی برای کارگردانی و رابرت دنیرو و لئوناردو دی‌کاپریو برای بازی در این فیلم دعوت کند.

اریک راث فیلمنامه‌نویس اسکار گرفته‌ای هالیوود اقتباسی از کتاب Killers Of The Flower Moon نوشته‌ی دیوید گرن به نگارش در آورده است که فعلاً در مرحله‌ی انتخاب عوامل قرار دارد و شنیده‌ها حاکی از آن است که استودیو سازنده‌ی این اقتباس به دنبال جلب رضایت مارتین اسکورسیزی، رابرت دنیرو و لئوناردو دی‌کاپریو است، و به نظر می‌رسد هر‌ سه‌ی آن‌ها هم برای حضور در این پروژه ابراز تمایل کرده‌اند.
رابرت دنیرو قهرمان اصلی فیلم‌های اسکورسیزی در دهه‌های 70 و 80 و 90 بوده است و لئوناردو دی‌کاپریون هم تا به حال در شش فیلم از این کارگردان حضور داشته است. برای همین حضور همزمان این دو در فیلمی از مارتین اسکورسیزی اتفاق جذاب و کنجکاوی برانگیزی خواهد بود. اسکورسیزی همچنین پیش از این مشغول کار روی پروژه‌ی مرد ایرلندی(The Irishman) با حضور دنیرو و آل پاچینو بوده است که در سال 2018 از شبکه‌ی نت‌فلیکس پخش خواهد شد.
کتاب Killers Of The Flower Moon داستان واقعی جنایت‌هایی را در اوکلاهاما روایت‌ می‌کند که طی آن بعد از اینکه قبیله‌ای سرخپوستی در زمین‌هایشان موفق به کشف نفت می‌شوند، چندین نفرشان به قتل می‌رسند. اتفاقی که منجر به دخالت FBI هم می‌شود. این کتاب همچنین ماجرای به قدرت رسیدن جی‌. ادگار هوور را هم روایت می‌کند که پیگیری پرونده‌ی این قتل‌ها را بر عهده می‌گیرد و اسم و رسمی برای خود پیدا می‌کند. دی‌کاپریو در سال 2011 و فیلم جی. ادگار(J. Edgar) به کارگردانی کلینت ایست‌وود در نقش جی. ادگار هوور ظاهر شده بود.

منبع: deadline

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *